Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Introvertáltként hogyan?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertáltként hogyan?

Figyelt kérdés
Kicsit introvertált vagyok, így a külvilághoz csak nehezen tudok fordulni. Ennek köszönhetően idáig nem nagyon jártam közösségi helyekre sem. Ha valaki megtetszett már foglalt volt, elutasított vagy túl fiatal volt. Nagy elvárásaim nincsenek pedig. Introvertáltként találok itt vagy esetleg máshol hasonló vagy elég türelemmel rendelkező embert magam mellé? 20/f

2018. júl. 8. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Extrovertáltként furának tartom, hogy úgy kezelitek saját magatokat, mintha az introvertáltság rossz, vagy hátrányos dolog lenne, pedig egyáltalán nem az :D Sokszor irigykedem is rátok egy-két dolog miatt

A kérdésedre válaszolva, szerintem vizsgáld meg magad, mik a hobbijaid, mit szeretsz csinálni, mikor és hogy érzed jól magad, és ugyanilyen területen kezdj el másik félt találni:D

Mittudomén, ha szeretsz olvasni vagy művelődni, már facebookon is tömérdek eseményt találni, kiállításokat, előadásokat, ahol egyáltalán nem probléma hogy egyedül jelensz meg, és általában befogadóak is az ilyen közösségek.

Ha geek vagy, akkor ilyen téren is ugyanilyen módon találhatsz valakit...

Próbálj meg kreatív lenni:) Tudatosan

2018. júl. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Ugyanilyen vagyok. 18/L
2018. júl. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Én is ilyen vagyok, de igyekszem próbálkozni.
2018. júl. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
3-as vagyok, 18/L
2018. júl. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Én interneten próbálkozom 1-2 éve, de eddig még nekem sem volt sikerélményem, viszont nem tervezem feladni. 17/L
2018. júl. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt, aztán találtam olyanokat, akiknek ki tudtam nyílni és így mát kicsit könnyebb nőtt au önbizalmam, viszont társat még én sem találtam. Viszont már könnyebben ismerkedem és ez sztem előny, hátha valakinek még tudüd segíteni, egyébként szívesen beszélgetek bárkivel.

19/f

2018. júl. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

*már *az *tudok


Bocsánat csak telefonról nem egyszerű.

(Előző voltam😅)

2018. júl. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!