Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyenkor mi lehet velem? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katesz01 kérdése:

Ilyenkor mi lehet velem? Mit csinàljak?

Figyelt kérdés

Egybol leszeretnèm szögezni: 1 ève jàrok a baràtommal, velem egy idös (16) nagyon jo a pàrkapcsolatunk, szerelmesek vagyunk egymàsma, minden szupi.


Nem règ költözött a szomszèdba egy 26 èves fiu, 10 èvvel tobb mint èn. Most lettunk igazàbol joban, nagyon kedves fiu, mindig megnevettet, hatalmas energiàja van. Tegnap pl: kint cigizunk, s megkèrdi mi a helyzet? mondom unatkozom, erre behivott go-kartozni :D eleinte azt hittem hogy csak baràtsàg lesz koztunk, de egyre inkàbb azon talàlom magam hogy ràgondoljak, hogy milyen lenne vele meg ilyenek. A multkor is rà gondoltam amikor a baràtommal voltam.


Tudom hogy ezt inkàbb a baràtnöimmel kène megbeszèlni ès nem itt feltenni a kèrdèst, de mpg nem merem elmondani senkinek akit ismerek. Ti mit ajànlatok, mit csinàljak? :D



2018. júl. 12. 00:19
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Első tedd le a cigi kérlek! Anyukám tüdő osztályon dolgozott. Ne akard tudni miket látott ott. Kérlek a saját érdekedben! Kérdésedre válaszolva ha megtetszett a srác nem hiszem, hogy már annyira jóba lennél a barátoddal. Mivel számodra érdekesebb nyílván felé nyitasz azonnal. De gondolj bele. 10 év nagyon sok a te korodbam. Neki már lassan apának kell lenni e te meg most fogsz csak érettségizni. Gondolj bele. Ha szakítasz a barátoddal és összejösz ezzel a sráccal lehet meg fogod bánni a 10 év miatt. Viszont a barátod aki korodbeli sokkal jobban össze tudtok passzolni mivel hasonló céljaitok vannak pl. egyetem, első munkahely, bulizás spanokkal, stb.

De ez az én gondolatom a döntés a te kezedben van. Én csak próbáltam neked felvázolni az egyik oldalt, de lehet, hogy van egy másik oldal is ami neked szimpatikusabb lesz. Ha esetleg akarsz erről beszélgetni írhatsz privátba nyugodtan.

16F

2018. júl. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Figyelj zárd el magadtól! Max egy szia és ennyi. Undorító gerinctelen húzás lenne ezt megcsinálni a barátoddal. Gondolj bele 1 éve együtt vagytok mennyi szép emlék. Ezt el akarod veszíteni? Plusz egy olyan embert veszítesz el aki szeret. Nem éri meg és egy 26 éves pali max jól meghúzni akar. Nehogy elhidd hogy neki ennyi idősen egy 16 éves tini kelljen. Mondjuk ha ilyen könnyen elcsábít más férfi te nem is szereted igazán a barátod és nem is fontos
2018. júl. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
cigit*
2018. júl. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

koszonom a vàlaszokat!


Amit mondtatok az mind ig, tènyleg marha sok ez 10 èv, ès tènyleg nem hiszem hogy tartos kapcsolat lehetne, ès nem akarom megsèrteni a baràtomat.


viszont màsfelol nagyon vonz ez a szomszèd is. Nem tudom mièrt, de csak ràtudok gondolni. Nem is csak szexuàlisan, nem az a lènyeg. Amikor vele vagyok csak ugy simàn ràmàsznèk, gondolkozàs nèlkul.


ja, s azt sem tudom hogy ő felèm mit èrez, lehet hogy csak mint baràt, kishugakènt tekint ràm.


vannak olyan lànyok akik olyan helyzetbe vannak mint èn? nagyon szivesen beszèlnèk veluk priviben.

2018. júl. 12. 02:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Én mindig azt mondom maradj a barátoddal. a szomszéd fiút meg engedd el. Sok az a 10 év. Ha pedig a barátod már nem izgat szakíts vele és keress olyan korodbeli fiút akivel egy hullám hosszon vagy. De ne csald meg őt a háta mögött. Az nem lenne szép a barátod szemszögéből nézve. Am írhatsz privátot ha akarsz, meghallgatlak.

still 16F

2018. júl. 12. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nem arrol van szo hogy nem izgatna a baràtom, hanem arrol hogy ez a stràc jobban izgat jelenleg.


S persze tudom hogy ennek az egèsznek nincs jovoje, de most mègsem annyira èrdekel.

2018. júl. 12. 02:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Na szép!


"Amikor vele vagyok csak ugy simàn ràmàsznèk, gondolkozàs nèlkul."


Gondolatban már meg is csaltad a barátod...

2018. júl. 14. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!