Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huru77(HUN) kérdése:

Hülyeség lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy lány akivel még nyár közepe fele beszélgettem. Itt most egy kicsit ciki lesz....véletlenül az írtam neki.. vagyis valami hiba miatt sikerült ezt "írnom" hogy fontos nekem. Sajna akkor vacak mobilomon volt, meg volt egy ritka szokása hogy írás közben random elküldje az üzeneted. Ráadásul még 1 hete ismertük egymást, másnap meg mondta hogy valami rossz dolog történt vele, s onnantól már meg se nézte azt amit írtam neki.

Szerintetek jó ötlet lenne neki ezt meg írni, hogy a fránya mobil miatt történt ?


19 F 19 L



2018. júl. 17. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Engedd el.
2018. júl. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még nem tudom hogy hagyjam..mert már egy ideje ismerkedek sok lánnyal s ő volt az első aki legalább normális volt és ráadásul meg is fogod :C
2018. júl. 17. 23:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt félek nem tudod kimagyaráni, olyan mintha szerelmet vallanál majd miután elutasít te annyit írsz vissza vicceltemXD
2018. júl. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Végül is van benne valami :S Csak az sajnálom igazán.. hogy végre megismerkedtem egy olyan lánnyal aki az ideálom...és pont a telom teszi tönkre lehetőségeimet a lánynál :S
2018. júl. 17. 23:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Linkeld be neki ezt a kérdést, és akkor majd talán hisz neked, ha látja, hogy milyen kétségbeesett vagy.
2018. júl. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megoldottam :) Köszönöm a válaszokat mindenkinek megy a zöld kéz :)
2018. júl. 18. 01:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi lett a megoldás? :D
2018. júl. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rá írtam. Beszéltem vele s közölte hogy van barátja...alapból csak barátként tekinted rám. Most abban bízok hogy nem fog írni :D
2018. júl. 18. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!