Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, h szakítás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, h szakítás után magányos és reménytelen vagyok? 19/F

Figyelt kérdés

Attól tartok hogy sose tudok majd ennyire szeretni újra senkit sem.

Benne nagyjából minden megvolt amit egy lányban kerestem és szerintem csak százezerből csakis egy lány ilyen különleges, mint ő.


Meg az is zavar, hogy most se barátoknak se családtagoknak nem tudok mindent elmondani.

Lassan két hete volt a szakítás és nem nagyon tudott akár egy lány is szikrát teremteni bennem azóta.


Benne mind a külső mind a belső illetve az egyéb ideál megvolt.



2018. júl. 18. 12:38
 1/7 anonim válasza:
Maradj nyugodt! Meditálj vagy valami ez a legfontosabb! A többi a te dolgod
2018. júl. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Mondj egy verset neki adj neki virágot!Kérj bocsánatot egy dallal!
2018. júl. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, keress mást, az segített nekem is.
2018. júl. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Biztosan nagyon fáj, de szerintem segít, ha megnyílsz valakinek (a legjobb barátodnak például), vagy egyszerűen leírod egy papírra az érzéseidet, kiadod magadból. Szerintem nem kell erőltetni most azonnal egy másik lányt, hagyj magadnak egy kis időt, de azért legyél nyitott, lehet valaki meg szeretne ismerni. Csinálj olyan dolgokat, amelyekre esetleg nem tudtál időt szakítani, találj magadnak valami kellemes elfoglaltságot, ami kikapcsol vagy megnevettet. Ne marcangold vagy hibáztasd magad, bármikor betoppanhat az életedbe egy másik lány. És ne keresd a volt barátnődet mindenben, mondjuk egy pohár vízben (jaj ő is vizet ivott). Na jó bocsi, szar poénok hehe:D

Szóval kezdj bele új dolgokba, ne add át magad a rossz érzéseknek. Remélem kicsit tudtam neked segíteni! :)


U.i.: Csak akkor tudsz majd újra úgy szeretni, ha engeded ezt egy másiknak, meg persze magadnak is. Ne keresd a régit a többi lányban, mert mindenki más. Fel a fejjel!:)

2018. júl. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Tudd, hogy semmi sem történik véletlenül. NEM Ő VOLT A PÁROD és ezt fogadd el. Ha az lett volna, akkor még ma is vele lennél. Ilyen az élet. Take it easy! Engedd el! Kapcsolódj ki.
2018. júl. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kb. Ket hete szakitottatok, s egy lany sem gyujtott azota benned szikrat? Ket het utan nem is fog. En egy sracot 1 even at sirattam, amiert elhagyott. De ez egy mukodik. Rossz es fajdalmas, de majd elmulik. En nem hittem hogy elfog, de elmult. Neked is elfog, megigerem. Csak ulj le beszelni valakivel, vagy csak folytasd az eleted ugy, ahogy eddig csinaltad. Nem lesz jo, fajni fog, de nem orokke.
2018. júl. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Menj oda, szakítsd le a fejét és ültesd el a kertbe

Szép fa lesz belőle

2018. aug. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!