Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti miert csinaljatok ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti miert csinaljatok ezt?

Figyelt kérdés
Miert van az hogy neha mikor odamegyek lányokhoz (es ezt csak akkor tapasztalom ha tobben vannak) olyan lenezoek vagytok. Gyakran leszolitom az egyikojuket a tarsasagbol es a masik mondja hogy kopjak le (nem igy de ez a lenyeg). Viszont ha egyedul vagytok akkor meg tok aranyosan neha zavarba is jottok es meg ha le is koptattok teljesen normalisan teszitek. Ez miert van?
2018. júl. 20. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Pontosan azért, amiért te is arcoskodsz a haverok előtt.
2018. júl. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez fura, mert én sosem csinálok ilyet.
2018. júl. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szabad ennyire általánosítani. Nyilván vannak olyan lányok, akik wzt csinálják, de nem az összes :)
2018. júl. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Ritkán van ekkora kamu kérdés😂
2018. júl. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi ebben a kamu?
2018. júl. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem érdemes több lány társaságában az egyiket leszólítani, főleg csitri korban. A többi lány vagy féltékeny lesz vagy lesz olyan közöttük, akinek nem jössz be és ezért fikázni fog. A kiszemelt lány meg átveszi ezt a flegma stílust, még akkor is, ha bejössz neki. Nem igazán fogja így egyik lány sem bevallani a barátnői előtt, hogy jó néven veszi a közeledésedet, mert ilyen korban minden ciki. És nekik az legfontosabb, hogy menőnek látszanak. Egyébként a fent leírtak a fiúkra is igazak ebben a korban. Persze tisztelet a kevés kivételnek.:)
2018. júl. 21. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát de én most a 17-19es korasztalyra gondolok. Ok mar elvileg "felnőttek". Egyebkent bocsi az altalanositasert, biztos van sok kivetel. Csak en ezt tapasztalom.
2018. júl. 21. 06:49
 8/9 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Sajnos az általad leírt korosztályban is éppen úgy vannak ilyen lányok.
2018. júl. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

sőt minden korosztályban.én idősebb pasi vok.és bizony

volt olyan munkahelyem ahol muszály volt visszautasítanom egy lányt,mert engem is kiközösítettek és őt is.és ha ezt bevállalom akkor még durvább lett volna.

2018. júl. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!