Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok errol? Hazudtam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok errol? Hazudtam neki a koromba 22/F a lany 14/L

Figyelt kérdés

Tobb napig beszelgettunk, talalkoztunk, csokoloztunk, olelkezdtunk es kb ennyi vol. Utana masnak elmondtam a valos korom es azotta nem beszeltunk most egy het utan rairtam hogy nagyon hianyzik, es ezt írta:


Nem bírom ha hazudik vki a koráról, mintha egy beteg pedfil ember akarna közeledni hozzám, ráadásul ugy tetted ezt h tudtad h mást szeretek, és még ígyis tudtál hazudni h tudtad h semmi se lesz belőle. Ez most a legalja volt és én nem akarok semmit se már, se találkozgatni, se nagyon beszélgetni, főleg nem hívásban :/ Elmondtam Daninak is ezt (igaz először kurára nem tudta kiről beszélek 😂😂, na m1) és Daninak se nagyon tetszett ez, mert ha a korodról hazudtál, akkor mennyi apró dolog is lehetett amikről nem beszéltél /félre beszéltél arról. Mondtad is h néhány dolgot máshogy mondtál de nem nagy dolgokat, mhhh... Ha ez nem nagy dolog akkor a többi milyen lehet? 🤔🤔 kíváncsi vagyok h még mennyi mellé beszélélésed volt 😕😒 most az h 22 évesen ki adod magadat 18 évesnek egy kibazott 14 éves lánynak, azt nen tudom másnak venni mint pedofílának :/ kár de ez van kicsim ha nem tetszik akkor nem tudod mi a kincs itt

Mit gondoltok errol? Es az utolso mondat mit jelent?



2018. júl. 21. 17:08
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Azt hogy egy ostoba kis pcsa, te meg egy lúzer kis pcs vagy. Mi mást lehet erről gondolni... :D
2018. júl. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Két kretén egymásra talált, mást nem lehet hozzáfűzni. :D
2018. júl. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat fasfejek :D
2018. júl. 21. 17:40
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
22 éves férfiként összemelegedsz egy 14 évessel mit vártál?
2018. júl. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
na barátom, úgyis mindjárt törlik a fiókodat. még írd le, amit szerettél volna, aztán viszlát
2018. júl. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
te normális vagy? azt gondolom az utolsó mondatról hogy rohadtul igaza van! Én is ugyan ezt mondtam volna te állat.
2018. júl. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A csaj nagyon hulye, te meg nem vagy komplett, hogy 22 évesen kikezdesz egy 14 evessel. A csaj ertelmi szintjét elnézve ezt oszinten szólva mar kihasznalasnak is lehetne nevezni..
2018. júl. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2018. júl. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jézusom.... Hagyd azt a kislányt békén
2018. júl. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 $$$$$ ***** válasza:
Én cska egy dolgot gobdolok. Azt hogy szerencséd hogy nem én vagyok a csjbak a bátyja vagy valaniylen rokonja. Mett akkor már reg a korhazban fekúdnél te szerencsetlen. Hogy gobdolod hogy 22 évesen egy 14 éves kislánnyal foglalkozol ? Mondjuk én egy 18 évest is rendbetennek alaposan ha tesóm 14 lenne és úgy nyomulna rá. Egy 14 eves lany még kislany. Tehat nenyomuljon csak ra 18 éves srac nem hogy egy 22 éves. Én rendeyen elvettem volna a kedved a dologtol ha az en tesomról lett volna szó..
2018. júl. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!