Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 17 évesen nem tudok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évesen nem tudok egy normális kapcsolatot kialakítani egy lánnyal se a Dadogásom végett mit tudnák tenni vele?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon kevés önbizalom is szorult belém ezért nem igazán merek megszólítani egy lányt se.Úgy néz ki minimálisan Antiszociális is lettem,és nincsenek se barátaim se sok ismerősöm mit tudnák tenni ez ellen?

Lányok titeket mennyire zavarna ha a párotok dadogna?



2018. júl. 21. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Pacsi haver nálam is ez a gáz...

Mondjuk nálam annyi a különbség, hogy próbálom elnyomni és figyelni rá ami persze nem mindig sikerül, de már annyit elértem, hogy nem jön elő annyiszor mint régebben. De élőben még mindig kibszott nehéz a csajozás...

Kitartást..mást nem tudok mondani..

2018. júl. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18/f*
2018. júl. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint ez még csak most probléma, egy idő után ahogy "öregedik" a korosztály amiben mozogsz, a lányokat legkevésbé sem fogja érdekelni. Nyilván egy 17 éves lány mire gondol sokszor(NEM az összes, de nagyon sok igen!!!)? Arra, hogy mi lesz a barátnők véleménye, nehogy őt is emiatt gúnyolják, stb.

Engem egyébként egyáltalán nem zavarna, ha a srác személyisége megfogott el tudom képzelni hogy még ezt is szeretném benne, hiszen hozzá tartozik.

21/L

2018. júl. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem zavarna, sőt lehet, hogy még tetszene is mert különleges. A barátok már egy másik dolog. Ha az embernek jó barátai vannak akkor nekem nem az lenne az első, hogy más mit szólna hozzá, ha nekem tetszene akkor szerintem a barátaim is elfogadnák, hogy boldog vagyok. 18/L
2018. júl. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
Az ilyesmi nem zavar. Normális lány éreztetné a fiúval hogy emiatt nem lesz kevesebb és nem kell zavarban lennie.
2018. júl. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!