Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnék ismerkedni angol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék ismerkedni angol táborban lányokkal?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok és holnap megyek egy hétre Kecskemétre angoltáborba és úgy érzem, hogy lesz ott egy lány akivel egymást keressük majd. ez csak egy érzés, de nem tudom, hogy lehetne odamenni bárkihez, vagy megkérdezni tőle valamit. A lényeg, hogy csak angolul beszélhetünk majd még a szobákban is. És mivel magyarul is nehezen tudok odamenni bárkihez, így nehéznek érzem, hogy angolul miért menne jobban? De talán azért, mert felszabadultabb vagyok mikor angolul megszólalok, ha megy.

Mit gondoltok? Hogy tudnék odamenni hozzá? Mit érdemes mondani legelsőre?

Addig tudom, hogy megszólítom, de utána már változó. És bizonytalan vagyok, hogy ne szírjam el semmi butasággal.


Köszönöm szépen előre is, ha válaszoltok, véleményt mondotok!



2018. júl. 28. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
I hope I have my library card, 'cause I'm totally checking you out.
2018. júl. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
'Are you from hell? Cause..hot damn!!'
2018. júl. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hi! How are you? Do you wanna walk with me?
2018. aug. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ur eyes just like the blue ocean, hi im Eric😂
2018. aug. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én így képzelem: Hello. Your eyes are...hmm...your lips...you are very...hülye angol nyelv...szóval van kedved sétálni egyet? Viccet félre téve, szerintem ha angolul kell közeledni felé, akkor az kétszeresén lesz így stresszes, szóval kettesben ki a bánat tudná meg, hogy ti magyarul ismerkedtek? Hiába tudnátok mindketten baromi jól angolul, és most úgy érzed, hogy úgy jobban meg tudsz nyílni, szerintem mégis fura lenne 2 magyar anyanyelvű embernek angolul ismerkedni, ezt már a beszélgetés első pár mondata után érezni fogjátok.
2018. aug. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!