Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Introvertként barátkeresés /...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertként barátkeresés / ismerkedés?

Figyelt kérdés

Introvertként hogy / hol lehetne ismerkedni , illetve barátokat keresni? Nem szeretnék azzal a szöveggel jönni, hogy "teljesen más az érdeklődési köröm mint az embereknek körülöttem" , mivel mindenhol ezek a leírások vannak.


Tudnátok tippeket adni ahhoz, hogy hol tudnék ismerkedni , barátokat találni mint introvert?


Érdeklődési kör: Művészet, fotózás, alternatív zene és minden ami ezekhez hasonló.


Légyszives, ezeket a "könyvtár" és társai ajánlásokat hanyagoljátok. Eléggé creepy lenne odamenni egy illetőhöz a könyvtárban / könyvesboltban ismerkedni. :D


17/F



2018. aug. 1. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Bárhol az interneten, de ezzel én is így vagyok nyugi, nehézen ismerkedek, idővel úgyis lesznek barátok :)
2018. aug. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a "barátaimat" itt, illetve anotalkon ismertem meg. Azért tettem idézőjelbe, mivel még egyikükkel sem találkoztam, bár most augusztusban lesz lehetőségem kettejüket személyesen is megismerni. Nekem ilyen szempontból eddig az internet vált be, mert élőben nagyon gátlásos, félénk vagyok. 17/L
2018. aug. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is borzasztóan introvertált vagyok, de azok, akiket tényleg a barátaimnak tartok, valahogy "megtaláltak" engem. Rajzszakkörön, suliban, táborban... Én magam soha nem mennék oda semmi ismeretlenhez, eszembe se jutna megszólítani egy idegent. De velük valahogy mégis szóba elegyedtem. Nem én kezdeményeztem a beszélgetést, de utána már jött magától. Érdekes módon ők is, egytől egyig introvertáltak, de valahogy sikerült megtalálnunk egymást. Párom pl, írt FB-n, mondván, hogy nem szokott ilyesmit csinálni, de iskolatársak vagyunk és szimpatikus vagyok neki, úgyhogy szívesen megismerne.

Szóval, szerintem az, aki méltó a barátságodra, úgyis magától megtalálja az utat az életedbe. Nálam legalábbis így működött ^^"

2018. aug. 2. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Teljesen egyetértek az előttem válaszolóval, nálam is hasonló a helyzet.

Néha szóbaállok emberekkel mondjuk suliból, szakkörről meg ilyen helyekről, és ha jól kijönnénk, mint barátok, akkor előbb-utóbb úgy is keresni fogjuk egymást.

Nem kell rágörcsölni, mert az ember néha akaratlanul is begyűjt magának barátokat - ami utólag persze csodálatos. :3

14/L

2018. aug. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!