Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, jellemzően ti hol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, jellemzően ti hol szoktatok ismerkedni? Interneten vagy élőben?

Figyelt kérdés
Élőben nekem szerintem jobban megy nekem, viszont túl gyáva vagyok. Múltkor egy buliban akartam odamenni egy lányhoz és majdnem kiugrott a szívem.

2018. aug. 2. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Élőben nekem sokkal "jobban megy". Egyszerűen olyan fura lenne neten ismerkedni.

17/f

2018. aug. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

teljesen "normális és evolúciós" hozadék a visszautasítástól való félelem. Ezt kell megértened , hogy míg régen ha rossz lánnyal kezdtél ki akár meg is ölhettek. Manapság azért ez nem túl valószínű :D Beszélgess vele , ha vonzónak talál nem hajt el sőt lányok 90%-a még örül is ha valaki oda megy hozzá vonaton,buszon,utcán. Szórakozó helyen még beszélni se kell gyengéden megérinted a vállát vagy kezét és táncolni hívod (lehet szó nélkül is úgy se fogsz szórakozó helyen beszélni vagy úgy sem érti :D ). Max egy nemet kapsz ez van jön a következő. Hidd el egy idő után mikor lazán lépsz fel és nem görcsölsz már a visszautasítástól a lányok is könnyebben nyitnak feléd.


Interneten csak 1-2 jó kép kell úgy is az lesz a döntő ami alapján megítél.

2018. aug. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. aug. 2. 10:26
 4/4 anonim ***** válasza:
A neten egy két egész más, mint a valóságban. Kell a nőnek a kisugárzása is, nem csak a kifestett fényképe.
2018. aug. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!