Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor rengeteg kudarc ért már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor rengeteg kudarc ért már internetes ismerkedésnél titeket mi motivál? Vagy mit tesztek?

Figyelt kérdés

Mivel élőben elég félénk vagyok és nehezen nyílok meg embereknek, előbb szeretem megismerni az adott személyt mielőtt közel engedem magamhoz.

De rengeteg kudarc ért már benne és már úgy vagyok, hogy hagyom az egészet és kit érdekel egy kapcsolat? Eddig nagyon akartam de már belefáradtam, nem volt sose olyan akivel eltudtam volna képzelni magam vagy a személyisége vagy a távólság vagy érdektelenség, nem válaszolás, valami mindig közbejött. És már belefáradtam az egész napos írogatásba amiből a végén úgy se lesz semmi. És most ne értsétek félre én nem a szexre megyek, normális komoly párkapcsolatot kerestem. Lehet ehhez még fiatal vagyok, a kortársaim csak a buli és pia. Nem vagyok sajnos olyan mint az átlag tinik szóval valószínűleg ez sem tettszett nekik.

Titeket ilyenkor mi motivál? Van mit tesztek?


18/F



2018. aug. 2. 14:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Állj meg egy picit , tényleg ez az amitől boldog leszel?
2018. aug. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az lennék, kellene egy olyan személy az életembe akivel el lehet beszélgetni, el lehet járkálni főleg, hogy itt a nyár, akivel lehet komoly témákról beszélni ilyesmi. De senkit nem érdekel ez és vannak ugyan ilyen igényei.
2018. aug. 2. 15:12
 3/11 anonim ***** válasza:
Ugyan ez vagyok lányba😃😄
2018. aug. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Van labradorit, ami a férfiasság köve; önbizalmat tud adni,meg pl csakrakarkötők is; minden kő vele azonos színű csakrát tud táplálni, mert jó a kisugárzása. Kétséged ne legyen affelől, hogy méltó vagy rá, hogy legyen egy jó, teljes békés harmonikusan működő párkapcsolatod. Valaki azt modnta, hogy az angyaloktól is lehet kérni,és még pl olyat is, hogy pl olyat sodorjon a sors az életedbe, aki most jelenleg nincsen párkapcsolatban. Bevonzáshoz lehet az is, hogy teljesen méltónak érzed magad rá; vagy az is lehet jó, hogy elengeded; vagy pedig még az is, ha imádkozol, ha kéred Istent, az Univerzumot; kérd és megadatik. Többféle ilyen vonzásos meg tudatos teremtős módszer van, nem tudom, melyik a leghatásosabb; és egyébként lehet, hogy van, amelyik szituáció-függő is. Pl egy sokgyerekes apuka lemondott az egyik fiáról már, hogy nem is fog vele már találkozni, mert már 11 éve nem ment haza; és akkor tudomásul vette, hogy "jó, okés, eggyel kevesebb fiam van." És akkor másnap már be is toppant, tehát meg van, ahol az elengedés bizonyul a leghatásosabbnak, hogy ott azt mondta, okés, elengedi, úgy látszik, nem akar visszajönni, akkor nem sopánkodik rajta tovább; és akkor másnap meg már be is állított.
2018. aug. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*meg pl ez így kicsit külön, hogyha szeretsz valakit, elengeded; ha ő is szeret visszajön, de ha meg nem jön vissza , nem is szeretett igazán őszintén tisztán és akkor talán nem is olyan baj, hogy messzement.
2018. aug. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, csak én lány vagyok.
2018. aug. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Lányok itt a fiu akire vártok halmazzátok el üzikkel 😂
2018. aug. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele.

F

2018. aug. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én tovább próbálkozom és nem adom fel. Bár lehet, hogy rossz helyen keresgélek, mivel eddig kizárólag ezek az oldalon próbáltam ismerkedni, de sajnos más anonim platformot nem ismerek, ahol még normális embereket is ki lehetne fogni. Illetve, ha valaki értelmesnek, rendesnek, tiszta szándékúnak tűnik, még nem biztos, hogy meg lesz közöttünk az összhang. Sokáig úgy hittem, hogy írásban könnyebb lesz majd a beszélgetés, de egyre inkább úgy érzem, hogy nem. Viszont, még ilyen módon is több esélyt látok arra, hogy megismerkedhetek valakivel, akivel kölcsönösen kedveljük egymást. Tudom magamról, hogy kicsit furcsa lány vagyok, nagyon zárkózott, tele gátlásokkal és gyakran szorongok is. De bízom benne, hogy ami késik, nem múlik, csak továbbra is próbálkoznom, keresgélnem kell. 17/L
2018. aug. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs. Talán azért csinálom, mert örök reménykedő típus vagyok.
2018. aug. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!