Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy olyanba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy olyanba szeretünk bele akit nem kaphatunk meg?

Figyelt kérdés
Mindig is kerestem olyan pasit akibe szerelmes lehetek de közben mélyen mjndig is arra vágytam hogy egy másikkal legyek akit több éve ismerek közben tudom hogy van barátnője. Fb-n is bejelöltem de ennyi év után érdemes e beszélni vele hogy hátha lenne e köztünk valami? Megőrülök hogy hiába próbálok mást szeretni ha mindig rá gondolok. Segítsetek:(

2018. aug. 2. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:
En is ilyen helyzetben vagyok. Ugyan ugy oda vagyok érte még mindig pedig szerettem volna őt elfelejteni de valahogy nem sikerült. Hát a facebookos ötlet nem tudom mennyire fog sikerülni de egy próbát megér. De ha nem olyan választ kapsz amit szeretnel legalább elöbb eltudod őt felejteni. Sok sikert :)
2018. aug. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ggboy303 válasza:
Szerintem a facebookot hanyagold. Nemcsak, hogy rossz interneten megbeszélni de még gáz is ha elolvassa de nem válaszol. Hidd el velem is volt ilyen, kiöntöttrm a lelkemet a fiúnak elolvasta de semmi...
2018. aug. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!