Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy kaphatom vissza az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kaphatom vissza az önbizalmam, hol tudnék ismerkedni interneten vagy akár élőben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most szakítottam nem rég a barátnőmmel és eléggé félénk srác voltam alapból is, de még most sem lett több önbizalmam, nem tudom, hogy hol tudnék új párt találni magamnak. Szeretnék olyan lányokat találni akik visszafogotabbak és sok közös dolog van bennünk, de nem tudom, hogy kezdjek el egy beszélgetést ismeretlen emberekkel. Már mondták lányok is, hogy tök normális srácnak nézek ki, nem tudják miért vagyok ilyen és, hogy aranyos vagyok. Lesz gólyatalálkozó is és tábor az egyetem előtt és attól félek, hogy egy barátot se fogok szerezni ott, nem hogy még lányokkal ismerkedni. Sokszor próbálkoztam már, de mindig elutasítóak voltak, próbáltam ismerkedni, de nem jutottam vele sehova. Mit tegyek, én rontottam el valamit? :/

18F



2018. aug. 4. 14:46
 1/2 anonim válasza:
A gólyatáborban mindenki ismerkedik szóval barátokat tuti találsz.Ha van humorod plusz pont lányok és barátszerzésnél is.szerintem nem rontottál el semmit.majd eljön a nagy ő-d!Kitartást sok szerencsét :D Ja és a gólyatáborban úgy szint lányokhoz is simán oda mehetsz beszélgetni ha látod egyedül vannak vagy ha szomorúak csak ne legyél nagyon BUNKÓ,BEKÉPZELT :D Sok sikert.És járj nyitott szemmel! :)
2018. aug. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem szokásom annak lenni, és köszi a tanácsot :)
2018. aug. 4. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!