Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet egy életet úgy leélni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy életet úgy leélni hogy sose volt még valakinek barátnője? 22/F

Figyelt kérdés
2018. aug. 5. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Biztos lesz neked is..:) 18L
2018. aug. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Le lehet élni természetesen, de emberek vagyunk és ne aggódj szerintem. Ha nem akarsz fiatalon csalódni akkor..
2018. aug. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, de szerintem nem érdmees. Ezt azért ki kell próbálni. Más kérdés, hogy utána lehet, hogy rájössz, hogy az sem fenékig tejfel. :)
2018. aug. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezen én is sokat gondolkodom, engem biztosan meg fog őríteni ezt tudom.


Na de egy átlagos, normális emberre hogy hat az más kérdés, bár szerintem mentálisan ott is komoly negatív következményei lesznek.

2018. aug. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem szedd össze magad! A 22 nem olyan vészes, de minél idősebb vagy, annál nehezebb. Ha akarsz barátnőt, tegyél érte. Gondolkozz rajta, hogy eddig miért nem volt és próbálj valamit másképp csinálni. Ha nehezen ismerkedsz, ott a tinder, rengeteg ismerősöm talált magának párt ott. Gondolom nagyon cikinek érzed, hogy még nem volt senkid,de le kell küzdeni ezt, ha nagyon nehezen megy, érdemes lenne pszichológushoz is elmenned akár, lehet ingyenes tanácsadásra is menni, nézz utána. Félsz gondolom a visszautasítástól, de ha meg sem próbálod, még mindig ugyanott vagy. De nem is értem ezt a kérdést, teljesen úgy hangzik, mintha beletörődtél volna a sorsodba. Ne már.
2018. aug. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5.-ig Igazad van a leírtakban ! de pszihologushoz biztos nem megyek ! ezt magamba is le tudom rendezni de nehéz nagyon !!
2018. aug. 7. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!