Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hol érdemes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

$$$$$ kérdése:

Szerintetek hol érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés

Interneten nem nagyon szeretnek mert volt egy egy eléggé kellemetlen élményem. Szórakozó helyekre nem igazán szeretek járni mert zavar ,hogy nagyon sok ember van aranylag kishelyen.. Hétvégent szokam menni kocsmába a haverokkal( én nem iszok) . Mindig van egy jó pár lány. De mindig sokan vannak eggyütt úgy meg nem akarok odamenni egyhez hogy másik 10 lánnyal van 😅 . Jelenleg ötletem sincs hogy hol tudnak ismerkedni... Ráadásul most nyáron 7-17 ig dolgozok. És ahol dolgozok nincsenek lányok.. Estenkent meg hétfőtöl péntekig edzek, de ithol tehat az edzőterem lehetösege se áll fent. Ja és fiú iskolába járok tehat a suli se opció..Van valakinek valami jó ötlete hogy hol tudnak esetleg ismerkedni ? Mert akkor beiktatnám a napi rutinomba. Mert sajnos nem sok időm van... De nagyon szeretném ha lenne baratnőm tehát megoldanám...

17/F(pár napon belül 18)


2018. aug. 5. 12:42
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyebkent itt egy pár sor magamrol 😅 : 203 cm vagyok😂 . 13 evet úsztam kb. 6 hónapja kondizok . Egyenlöre még nem vagyok egy nagy szám de már kezdem magamob erezni hogy nem vagyok vézna. De meg messze állok attol hogy megelégedjek magammal... Szeretem az állatokat, szetetek motorozni. Nagyon szeretnek egy baratnöt akivel el lehet beszélgetni és esetleg hasonló az érdeklödési köre az enyémhez.
2018. aug. 5. 13:03
 2/9 anonim ***** válasza:

"Interneten nem nagyon szeretnek mert volt egy egy eléggé kellemetlen élményem."


Pfff, és ezért már akkor dobod a netet? Ez butaság. Pláne ilyen testmagasággal a lányok többségének valószínűleg nem kellesz, mert nagyon eltörpülnek melletted, neten viszont megtalálhatod azokat, akinek így is OK vagy.

2018. aug. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában vagyok. De hidd el hogy nagyon kellemetlen és durva dolog volt amit sose gondoltam volna... És ezért nem nagyon szeretnék neten próbalkozni. Pláne ,hogy akivel eddig neten beszéltem mindig hazudott valamiben... Főleg most a legutolsó. És ő elég komoly dologban ... Mert éreztem ,hogy kamu a tinder profilja es szinte mindenre számítottam kivéve arra ami történt... De erröl nem is szeretnék beszélni..
2018. aug. 5. 14:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Pf, miféle sokk ért? Meleg pasi adta ki magát nőnek? Tedd túl magad rajta... Ne legyél már nyafka szűz lány, aki egy kellemetlen élmény miatt begubózik. Amúgy a lányok élőben is marha jól tudnak hazudni, nem csak neten.
2018. aug. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem meleg csávó volt. Az egyaltaln nem idegesítene ennyire... Mert nem felek senkitöl. Ha egy meleg csávó lett volna akkor csak siman elküldtem volna. És egyáltalan nem foglalkoznák vele. Az történt hogy éreztem hogy kamu profil de azert gondoltam probalkozok hogy hatha nem. Elmeletben egy szökehaju kékszemü magas 19 éves lany volt. És gyakorlatban pedig amikor megbeszeltük a talalkát ott vartam és nem jött senki. És akkor hívott az adott elvileg 19 éves lany. És amikor felvettem az apja vette fel és kiderült hogy egy 11 eves kisgyerek csinalt kamu profilt. Es meg en voltam a rossz. Amikor erre tenyleg nem gondoltam. Föleg azokbol amiket írt.. sose neztem volna ezt ki egy 11 évesböl. Persze az apja fenyegetözött mindenfele. De amikor elmondtam neki hogy hogy volt csak annyit mondott ,hogy majd utana nez ennek a dolognak és letette. Na ez mégegyszer nem hianyzik... Mert eleggé borzaszto bele gondolni hogy egy 11 eves kisgyerek volt... Aki ráadasul nagy eséllyel osztalytarsa húgomnak. Mert valószínüleg abba a suliba jár ahova ő amint utolag kiderült. Tehat egy eleggé hülye helyzet volt és meg mindig az... És ez nem hianyzik még egyszer... Ráadasul nem egy kamu képet küldött magáról. És egyaltalan nem oylan dolgokat írt amit en egy kis lánytol vartam volna... Mindig borzasztóan zavar es nem bír kimenni a fejemböl a dolog... És az apjat meg teljesen megertem mert nem tudott a tinderes dologrol. És valoszínüleg en is ezt tettem volna ha lattam volna ,hogy egy 18 eves srac irkal a 11 éves húgomnak instán(az instaha persze szinten kamu vol) . Söt én meg lebet el is mentem volna helyette a talalkozora. Es nem bíztis ,hogy higgadtan beszeltem volna meg.. Tehat interneten nem akarok ismerkedni mert ez nem kell mégegyszer...
2018. aug. 5. 14:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát elég peches vagy, hogy ilyenbe futottál bele. De ez baromi ritka. Ebből neked bajod nem lehet. Még azt is el tudom képzelni, hogy az apuka csinálta, hogy zsaroljon ezzel embereket, azért volt felnőttes a hangvétel. De ne foglalkozz vele, te leveleztél egy magát 19 évesnek kiadóval, nem kell tudnod, hány éves. Ha fenyegetőzne, zsarolna, jelentsd fel te, hogy rá gyanakszol...
2018. aug. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hat nem hiszen hogy batmi s lesz beleöle. De sajnos töröltem a tonderem meg ibstan is tiltottam. Amit kicsit banok mert ugye így az üzenetek elvesztek. Csakhat eleg mérges voltam és nem gondolkodtam.. De legalabb 5 baratom tud a dologrol. Es ök is siman tudjak tanusítani hogy en ezt nem tudtam ha valahol bizonyítanom kellene. De nem is felek en a csavotol. Telefonon ismondtam neki jogy en szóvesen talalkozok vele szemelyesen is ha kell es megbeszelem vele a dolhot. De azt kobdta hogy nem kell...
2018. aug. 5. 15:09
 8/9 anonim ***** válasza:

"Interneten nem nagyon szeretnek mert volt egy egy eléggé kellemetlen élményem."

Ezt a logikát folytatva majd ha "in real life" is lesz egy csalódásod, onnantól meg végképp felhagysz a csajozással?

Komolyan... ne legyél már ennyire tard...

2018. aug. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem mert a valo életbe ilyen helyzetbe nem kerülhetek... Es nem sok mas dolog van ami ennyire tjdna zavarni. Sőt... Es ez nem csalodás. Csak nem tudom felfogni hogy ki volt a hatterben a beazelgetesek mögött.. Es a valosagban nem jarhatok igy. Mert ugy azert ha latjuk akkor nagyjabol lehet tudni uogy ki hany eves
2018. aug. 6. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!