Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet egyszerre nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egyszerre nem görcsösen keresni a párom és egyszerre mégis ismerkedni lányokkal?

Figyelt kérdés

Nem járok szórakozóhelyekre se pedig bulizni se nagyon szoktam.

Szoktam interneten, utcán meg itt-ott ismerkedni..


Nagyon nem találok más alternatívát. Kipróbáltam azt is, hogy a barátaim kiket ajánlanak, de végül az sem jött be.


Csakis komoly kapcsolatot akarok és megvannak a magam elvárásai illetve igényei.


19/F



2018. aug. 6. 11:32
 1/4 Kiara0403 válasza:

Szerintem a netes ismerkedés egy nagyon rossz taktika. Én is megjártam vele. Próbáld azt hogy nem keresel görcsösen barátnőt, mert hidd el hogy akkor senkot nem fogsz találni. A legnagyobb szerelmek váratlanul jönnek. Inkább kezd el élni az életed és például eljárni ide oda. Persze nem feltétlen bulikba mivel annak elég kicsi a lehetősége, hogy ott találod meg életed szerelmét.

17/L

2018. aug. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát nekem volt már exem akit interneten ismertem meg és nem az lett végül a baj, hogy ott ismertem meg.

Ennek is megvannak a maga előnyei meg hátrányai.

2018. aug. 6. 12:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is görcsösen keresem, de rájöttem, hogy amikor totál nem számítok rá, egy kib*szott lehetetlen helyzetben jönnek nekem az olyan lányok, amikben megfog valami. Ha pedig azért megyek valahová, hogy lányt keressek, akkor sablon-sablon-sablon és max. van egy-kettő, aki tetszik, de semmi több. Próbáld nem keresni, nyugodj meg, nem szalad sehová az élet, aztán majd jön valaki.

17/F

2018. aug. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban 😅 ugyanebben a cipőben járok
2018. aug. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!