Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés

Van egy srác akinek megtetszettem, randira hívott. 4 évvel idősebb tőlem egyébként. Ő is bejött nekem nagyon, az a tipikus ideálom, tiszta izom, jól néz ki, belsővel is minden rendben. Ő inkább vakmerőbb, bátrabb, én pedig zárkózottabb és szégyenlősebb vagyok, a randin sem tudtam teljesen önmagamat adni, nem tudom könnyen elengedni magam. Ő mondta hogy nem akar folytatást, szóval friendzone, de nagyon rosszul esik, összezuhantam teljesen.. hogy lépjek túl rajta? Egyszerűen képtelen vagyok elengedni őt, mert totál beleszerettem.

17/L



2018. aug. 11. 22:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem total gond van az ízléseddel is. Már csak azért is,mert az ideálod a total ellentéted. A közhiedelemmel ellentétben a HASONLÓSÁG köt össze két embert.
2018. aug. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sok mindenben hasonlítunk mint kiderült, de sajnos a leginkább a természetünk nem passzol, hogy míg ő nyitottvén addig elzárkózom, és itt szúrtam el.
2018. aug. 11. 23:04
 3/11 A kérdező kommentje:
*nyitott, én <-elírtam bocsi
2018. aug. 11. 23:04
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el. És az segít. Nem tudsz mit tenni, ez megesik. Majd találsz valakit aki úgy szeret és olyannak amilyen vagy :)
2018. aug. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem szúrtad el. Zárkózott vagy, és? Sokan azok,nem vagy rosszabb egy nyitott embernél.

Úgyhogy fejezd be a megfelelési kényszert,nem kell megfelelned random embereknek,sem hozzájuk idomulnod csak azért,hogy tetsz nekik.

2018. aug. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen de képtelen vagyok ezt feldolgozni és elengedni őt, mert beleszerettem.
2018. aug. 11. 23:15
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem fogadja el amilyen vagy, ne is menj bele olyanokba...
2018. aug. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Idővel elfelejted, főként, ha jön valaki más. Próbáld elfoglalni magad, keress programokat, dolgozz, bármit, ami leköt és eltereli a gondolataid róla.

Én legutóbb azt kaptam meg, hiába vagyok ideálja a hölgynek, élőben nem vagyok elég vagány.

Vagyis az lett volna az elvárás, első találkozaskor nyomuljak rá...

Annak ellenére, hogy ő semmi féle jelét nem adta, hogy szeretne bármit. Még rám se mert nézni...


F21, és ugyan igy 4 évvel fiatalabb volt az illető.


Aki nem fogadja el a másik személyiségét, ha nem szélsőséges, nem is kedveli igazán.

2018. aug. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok dolgot nem tudsz tenni. Egy kapcsolathoz 2 ember kell, ő pedig nem szeretné, így erőltetni felesleges. Én azt javaslom neked, hogy ne akard görcsösen elfelejteni őt és az iránta táplált érzéseidet. Add ki magadból, ha kell szenvedj, csak ezt ne mutasd a külvilágnak, mert az már önsajnáltatás lenne ;) egy idő után rájössz, hogy már ne is hiányzik annyira :) egy szerelem végét meg kell gyászolni, tedd te is ezt :)
2018. aug. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Túl sok mindent nem tudok tenni, megpróbálok túllépni rajta, még ha nem könnyű is, de muszáj lesz. Egyetlen egy fiú miatt nem sírtam még.. eddig. Hiába, ő volt nekem az első ilyen, az első remény, ám egyben az első csalódás is.
2018. aug. 13. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!