Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 15-16 éves magas fiúk! Nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-16 éves magas fiúk! Nektek bejönnek az alacsony lányok?

Figyelt kérdés
153 cm vagyok és 16 éves, de nem vagyok vékony. Ez mennyire jön be nektek?
2018. aug. 13. 09:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mi számít nem vékonynak? Én 180 cm vagyok és nekem pl. bejönnek az alacsony lányok. Nekem mindegy, hogy vékony, vagy picit teltebb, csak ne kövér legyen. Kövér alatt nem azokat a lányokat értem akik genetikából adódoan kövérek, hanem azok akik egésznap csak esznek és nem foglalkoznak az alakjukkal.


Szóval a fiúknak bejön az ha egy lány egy picit teltebb és alacsony is, de ne legyél kövér az a lényeg.

2018. aug. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kicsit vén vagyok már a válaszhoz,de 16 évesen szerintem magas voltam(187cm) és ugyanúgy vonzónak láttam az alacsony lányokat.Az hogy nem vagy vékony nem tudom mit jelent,de kicsi lànyokon a pici túlsúly egyáltalàn nem feltűnő(és a magas lányokon sem zavaró).
2018. aug. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy az 180cm magas e, de nekem bejönnek, mert olyan jó őket körbeölelni
2018. aug. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát se 15 se 16 nem vagyok már de még mindig bejönnek az alacsony csajok :D
2018. aug. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem értem ha te alacsony vagy miért akarsz magas pasit? Miért jó ha sámlira kell állni ha megakarod csókolni vagy ölelni?

Én alacsony vagyok és alacsonyak jönnek be bár fiú vagyok de ha lány lennék én ugyan így akarnám, egy magas, az menő és kényelmes :)

18/F

2018. aug. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Igen bejönnek de csaj ha szép is az illető és a személyisége is szimpatikus

16/F

2018. aug. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Bejönnek az alacsonyabbak, csak ne legyen túlalacsony. Az kiábrándító.

F/15

2018. aug. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Most vagyok 17 és 1 éve vagyok együtt barátnőmmel. Én 186 cm vagyok ő csak 160. Kezdetben kicsit fura volt a csókolózás meg az ölelkezés, de már megszoktam. Ha a minden napjainkat pedig semmilyen módon nem akadályozza. De, hogy vmi vicceset is írjak, ha barátnőm megsértődik egyszerűen nem bírom ki nevetés nélkül. Mikor durcázik nem tudom komolyan venni, mert úgy néz ki, mint egy kis cuki hobbit. Megtudtán olyankor zabálni annyira aranyos. Persze ő erre még jobban megsértődött, de már csak nevetni szoktunk az ilyeneken.
2018. aug. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azt a "Ha" szót nem tudom, hogy sikerült oda írnom a mondat elejére😂
2018. aug. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Már értem, hogy miért nem néz rám egy magas (185-190 cm) pasi, mert mindenkinek az 160 cm alatti lányok kellenek. :(
2018. aug. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!