Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, nektek milyen lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

D.Dalma123 kérdése:

Fiúk, nektek milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
A fiú ismerősem 50%-ának a nagy mellű és fenekű csajok jönnek be akiknek kevesebb az IQ-juk mint egy iguánának.

2018. aug. 14. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Nekem a mosolygós szép fiatal lányok jönnek be, akikkel tudok beszélgetni is, és jól néznek ki. Viszont sajnos öreg vagyok hozzájuk,de legalább őszinte. 40f
2018. aug. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kedves, gondoskodó, nőies, cuki lányok jönnek be.

Aki tud értékelni engemet.

Fontos nekem az ápolt külső és a visszafogott öltözködés.

2018. aug. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Nekem a normális,jószívű,hűségokos,kedves,vicces,de olykor komoly,,átlagosan magas,átlagos testsúj (ha van egy kevés felesleg nembaj) hosszúhajú,jólábú lányok jönnek be.Lehet hogy nagy az elvárás,dehát a jóra érdemes várni 😂😂😀 Elvégre ezek a mai csajok könnyen kaphatóak,megfizethetőek,beképzelt,lenéző buták,könnyű nőcskék.Nyilván a maradék 50% normális fiúknak,inkább az olyanok jönnek be mint amit kb én írtam 😎
2018. aug. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 MessorKing18 ***** válasza:

Legyen a lány normális.

Legyen kedves és vicces. A többi lényegtelen.

18f

2018. aug. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a szép arcú, barna vagy szőkésbarna haju sötétbarna szemü vékony lányok akik humorosak, kedvesek, mosolygósak és élettel teliek
2018. aug. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5ös vagyok és 17/f
2018. aug. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Egyébként az iguánák elég okosak, még a nevüket is megtudják tanulni, felismerik az embereket etc.
2018. aug. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát igen,nem szerettem volna lehülyézni vagy idiótának nevezni őket. Azért vannak kivételek.
2018. aug. 14. 20:51
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem mindegy ,hogy milyen színű a haja(bár ha különleges a színe és jól is áll az kivételesen bejön)

Alacsony magas nekem mindegy 193 cm-el.

Normál mell méret és popsi nemigazán szoktam ezt figyelembe venni viszont a teljesen lapos tehát az olyan lányoknál ahol nekem nagyobb a mellem az ott már nekem nem jön be de ettől függetlenül ugyanúgy tisztelek minden lányt kinézettől függően.

16/f

2018. aug. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!