Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Önbizalomhiány hogyan oldjam meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomhiány hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés

Ha nekem tetszik egy lány én jelen esetben 100%-ig biztos vagyok benne hogy nem mennék oda. Ez adódik a külsőmből ,hogy nincs magabiztosságom hogy a beszélgetést érdekessé tudnám tenni az adott illető számára, és önbecsülésem sincs túl sok adódóan a múltamból.

A testemmel egyáltalán nem vagyok megelégedve és álltálába idegesítőnek tartanak ezért nem is szoktam nagyon magamat adni senkinek.

Erre van valakinek megoldása?

17/F



#félelem #Önbizalomniány
2018. aug. 15. 00:43
 1/5 anonim ***** válasza:

kezdj el gyurni.

menj el konditerembe es kezdj el izmot felszedni, tomegnovelo etrend stb

hogyha latod a valtozast akkor szerintem az novelne az onbizalmad

(+a test nagyon sokat szamit kulsoleg, eleg nagy plusz a lanyoknal)

csinald meg a hajad ugy hogy neked tetsszen (vagasd le)

2018. aug. 15. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A gyuras segiteni fog sokat. Enelett kezdj gyakorolni olyan lanyokonnakik NEM tetszenek, igy kevesbe fog erdekelni ha leszarnak.

2-3 ev es a csucson leszel.

2018. aug. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Yo, nézz Connor Murphy - t youtubeon és egyből lesz motiváció, havee
2018. aug. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valami nagyobbat változtass a külsődön, a gyúrás jó ötlet, vagy valami új hajstílus, vegyél vagy készíts minél több kiegészítőt, vagy biztos ki tudsz valamit találni, ami illik hozzád és különleges. Hidd el, sokat segít mmajd, én amikor lányként teljesen rövidre vágattam a hajam meg elkezdtem sminkelni, máshogy viselkedtem utána, mert végre meg voltam elégedve magammal, így más lett a kiállásom, nem feszengek akkor se, ha új társaságba kerülök. Tehát szerintem ez lehet a legjobb megoldás. :)
2018. aug. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A francba lehet az hogy egy 17 éves fiú vagy lány nincs megelégedve magával ebben a korban? Tök egészséges vagy, menj oda a lányhoz és legyél kedves, közvetlen és figyelmes hozzá. Ha nem jönne össze az biztos hogy NEM a te hibád!
2018. aug. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!