Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkednek az emberek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkednek az emberek? És hogyan?

Figyelt kérdés
Nem itt szeretnék ismerkedni. 17 éves lány vagyok, elég kicsi, és zárt baráti társasággal. Nem vagyok népszerű, alig ismer valaki. És én is alig ismerek valakit. Így mégis hogy tudnék ismerkedni? Kétségbe vagyok esve. Előre is köszönöm!

2018. aug. 16. 06:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Netes oldalakon ,ahol szamolhatsz az idiotakkal is. Anotalk,strangers,chatroulette,omegle,randochat,dumanet,chat.hu stb...
2018. aug. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kb. bárhol ahol emberek vannak.

Akár itt is, vagy bárhol a neten.

2018. aug. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lililili16 ***** válasza:
Menj táborba ott nagyon könnyű ismerkedni :)
2018. aug. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 PeterN1971 válasza:

Van egy cikk erről, férfiaknak lett írva, de szerintem neked is hasznos lesz:

[link]

2018. aug. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!