Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még nála remény vagy hagyjam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még nála remény vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Na szóval adott egy lány, akivel egy társaságba kerültünk és ezáltal sokszor találkoztunk úgy, hogy voltunk 10-15en. Aztán elkezdtünk fb-on dumálni meg találkoztunk, voltunk együtt egy fesztiválon, de kettesbe is jól elhülyéskedtünk már. 15-17 évesek vagyunk. Az utóbbi időbe nem nagyon beszéltünk, igaz nem is nagyon kerestem mert hülye voltam.. Pedig amugy tetszik meg minden és tudom, hogy neki is szimpi vagyok mert amúgy már az elején került volna. Nyilván az ilyen kislányos dolgokat már megtette: kikövetett instán meg snapchaten se küld már semmit. Ti keresnétek még a helyembe?
2018. aug. 16. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát igazán megér, ha komolyan gondolnád vele a dolgot. 18/L
2018. aug. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze. A lányok kéretik magukat főleg a 14-16 éves korosztály inkább nem ír rád, mert várja hogy te írj. Szerintem nyugodtan beszélj vele, de ne facebookon! Hívd el valahová, de ne valami elit helyre, mert azért lesz veled! Hívd el sétálni, egy fagyira vagy valami.
2018. aug. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!