Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti mit gondoltok? (Lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit gondoltok? (Lent)

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy barátnőt, akit igazán tudok szeretni, mert már hiányzik ez az érzés, persze megvagyok nélküle is, de lenne egy kis plusz az életemben a barátokon kívűl...Eddig nem igazán volt olyan csaj aki megfogott volna, várok az igazira...Az a helyzet, hogy nem igazán vagyok egy ismerkedős típus, nem is igazán tudom, hogy hol is ismerkedjek, (házibuliba havi 1x megyek kb). Esetleg ebben tudnátok segíteni?


Privátban írhatok több részletet


18F



2018. aug. 20. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs kérdés.
2018. aug. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miről?
2018. aug. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazából bárhol ismerkedhetsz.

Viszont nem ajánlom, hogy rágörcsölj a dologra, mert azzal csak magadnak teszel rosszat.


17/L

2018. aug. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbálj élôbe ismerkedni:)
2018. aug. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nem tudom mit csinálhatnál bocsi😕 ugyanígy vagyok. Remélem valaki ír ide olyat ami használható

17/l

2018. aug. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Privibe írsz részlete? Köszi:) /L
2018. aug. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én is ebben a helyzetben vagyok, nem nagyon járok sehova, nem olyan a baráti köröm. Inkább idősebbekkel haverkodok, ők meg dolgoznak vagy a pasijukkal vannak, én meg tanulok. Buliba nem járok, mert nem vagyok kíváncsi a nyomulós, részeg emberekre. (meg nincs is kivel)Egyáltalán nem baj ha ilyen vagy, sajnos a mai világ elég beteg, inkább legyél ilyen, mint egy drogos, alkoholista ember. Hidd el idővel megtalálod az igazit, ha elmész egyetemre, dolgozni stb... akkor amikor nem is számítasz rá... Én úgy gondolom, hogy merj ismerkedni, ráírni, beszélgetni, mert tudom hogy közhely de egyszer élünk. Veszteni valód nincs max nem sikerül. De ha nem próbálod meg, mindig ott lesz a megválaszolatlan kérdés, hogy mi lett volna ha...

16/L

2018. aug. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!