Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti hogy reagálnátok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy reagálnátok, ha egy fiú ezt írná nektek?

Figyelt kérdés

"Szia :) Ne haragudj, hogy így félig ismeretlenül írok neked... én is széchenyis vagyok, és láttalak párszor a folyosón... rád tálaltam, megnézegettem a képeidet, és a gyönyörű szemeid arra késztettek, hogy írjak :) Lenne kedved beszélgetni?"

Hozzátenném, hogy ő tényleg egy gyönyörű lány, vékony, sportos testalkattal, de rajtam van egy kis felesleg (188cm, 90kg) viszont mondták már páran, hogy helyes vagyok. Lehet esélyem?



2018. aug. 20. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

„rád tálaltam, megnézegettem a képeidet, és a gyönyörű szemeid arra késztettek, hogy írjak “


Szerintem ezt a részt kihagyhatnád, elsőre túl sok, de egyébként teljesen rendben van :D

2018. aug. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!:)


HA rádírt akkor írj vissza és beszélgess vele...:D

2018. aug. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Szia!

Hogyha ezt írod neki ő egyből ezt fogja gondolni: Úristen! Ez a srác totál belém van zúgva! … Na és itt vagy kiröhög, vagy megijed h már le is csekkoltad a közösségi oldalon... Szerintem kicsit diszkrétebben próbáld leírni amit akarsz, vagyis ne legyen ennyire egyértelmű...

Mondjuk szerintem ha szeretnél beszélni egy neked tetsző személlyel, inkább élőben kezdeményezz elsőként... (de ez az én véleményem, tehát nem tudom te mit gondolsz erről.)

Pl.: először ráköszönsz a folyosóm és utána írsz rá...


Majd írd le kérlek h mi lett belőle :)

L

2018. aug. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Élőben nem tudnék úgy kezdeményezni, hogy ne legyek zavarban, szóval nem jönnék ki belőle jól, amúgyis még két hét suliig. De egyébként köszi mindenkinek :)
2018. aug. 20. 17:32
 5/10 anonim ***** válasza:

Beszélgess vele.

Ne szalaszd el ezt a lehetőséget.

2018. aug. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hat ez lehet tényleg sok egyszerre.

Egyébként Egerszeg?

2018. aug. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Túl nyálas. Tartogasd akkorra, ha összejöttetek már.
2018. aug. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#6 nem, nem Egerszeg😅
2018. aug. 20. 23:40
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A képeinek megnézését ne említsd meg :D

Nálam is egyszer így próbálkozott egy srác és rögtön az jutott eszembe, hogy Jézusom már le is nyomozott stb xD. Ha jól emlékszem udvariasan vissza utasítottam.Azóta csak az ismerőseim láthatják a képeim.


Sok szerencsét :)

2018. aug. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem szerintem tetszenél, szeretem, ha a pasin van egy kis felesleg.

Szerintem írj rá.

18/L

2018. aug. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!