Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ha ráírtok egy lányra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha ráírtok egy lányra azt tettétek már úgy, hogy nem akartazok tőle semmit? Még barátsáhot sem?

Figyelt kérdés

Nagyon kíváncsi vagyok a véleményekre (első sorban fiúk véleményére), hogy tényleg ezt is máshogyan gondoljátok? Mármint bennem fel sem merülne az hogy olyan fiúra írjak rá, akitől nem akatok semmit, na meg barátnőkkel is így vagyok. Akivel nem akarok beszélgetni, azzal nyilván nem kezdek el beszélgetni....


18/L


2018. aug. 21. 03:22
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Barátságot vagy sem , online ismerősök közül, van akivel csak egyszerűen jólesett beszélgetni :)

De a hím társaim többi része, bárkire ráír, aki egy kicsit is nősténynek mondható xd és úgy gondolja, hogy a heló mizu ? Ahham , semmi kül, és veled ?

Ahham , amúgy dugunk?

( Na kb soknak ennyire telik az érzelmi szintje )

De van aki kedvesebb, na az már ki van éhezve a puncira xd , szó szerint. És azt hiszi egy találkozó után, hogy az övé vagy, és megfog fektetni, mert azt hiszi erre vágysz, vagy vágyik egy lány/nő.

Ez ilyen, sok a hülye,csak ügyesen :)

2018. aug. 21. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Valamit nyilvánvalóan akarok, ha ìrok 😀

Ha más nem beszélgetőtársat, az meg màr szinte baráti közeledés :-D

2018. aug. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 MessorKing18 ***** válasza:

1# komolyan ennyi a hülye?

Most az én pofámról ég a bőr.

... hogy lehet valaki ilyen sötét...

A kérdésre válaszolva. Általában mindenkinél volt egy szándék.

Pl xy felsőbbéves és megtudakoltam hogy kik voltak jók egy adott tárgyból és megkértem hogy magyarázza el. ( Ne gondoljatok rosszra tényleg magyarázat kellett)

De ha valaki tetszik és oké beszéljünk vele.

Utánanézek egy kicsit. Pl cigizik-e,

Iszik-e, meg még pár dologra.

Igen ez kicsit fura de hánynom kell a cigarettától, azbalkohol mértékben nem baj de ha totál alkesz (ez nem légből kapott ötlet. Mi az osztályban 31-en vagyunk abból 10 alkesz. Abból a 10 ből 8 lány) akkor hagyom a fenébe.

És ha minden oké egyszerűen odamegyek hozzá és mondok valamit.

Pl Szia nagyon köszönöm

-Mit?

- Hogy mint mindig ma is felvirágoztad a napom és gondoltam elmondom mennyire bejössz nekem. A többi meg alakul ott.

2018. aug. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem, soha nem szoktam csak úgy viccből ráírni valakire. Lányra meg főleg nem írok rá azért, mert barátkozni szeretnék. Szerintem ha egy fiú ráír egy lányra akkor 99%, hogy szimpatikus neki és nyilván azért ír, mert örülne ha jobban megismernétek egymást és esetleg lenne belőle valami (nem dugásra gondolok).


Szóval, ha egy fiú rád irt, akkor nyilván szeretne megismerni. Tudom, hogy hihetetlen, de a fiúk is szeretik érezni hogy a lány viszonozza a közeledést szóval ha egyszer csak nem ír rád többet akkor lehet, hogy arra vár hogy te írj neki valamit, akármit.


Most ilyen helyzetben vagy, vagy csak úgy eszedbe jutott ez a kérdés?

2018. aug. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát, ez kicsit bonyolult, mert az egyik fiúnak(20 éves) bejön az egyik barátnőm. És egyszer rámírt egy zök buta szöveggel(vagyis aramyossal inkább) , és elkezdzünk beszélgetni. Majd elköszöntünk egymástól. Másnap írtam neki hogy jó reggelt. Aznap mehint beszélgettünk. És utána sokáig semmi. Majd amikor elmenzünk bulizni és én kérdeztem, hogy nincs-e kedve eljönni és akkor nem ért rá. És most váratlanul találkoztunk. És amikor kettesben maradtunk akkor tök jól elbeszélgettünk. (Amúgy a lány lekoptatta.)
2018. aug. 21. 12:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát vagy barátság vagy több, ahogy alakul. De igazából mindegy ez tulajdonságtól függ, hogy szerethető-e
2018. aug. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!