Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomplexusos lennék?

Figyelt kérdés

16/l vagyok, és a kicsit idősebb korosztály tetszik. Valahogyan a korombeli fiúkkal nem jövök ki jól, inkább a 20-26 évesekkel érzem magam jól, és ők is tetszenek. Ez még normálisnak mondható, vagy ez apakomplexus?

Apukámtól 6 éve költöztünk el, nem éppen jó a viszonyunk.

(Nem volt még barátom)


2018. aug. 21. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Egyáltalán nem gaz, és apakomplexusnak sem mondható, hiszen nem nagy a korkülönbség! Ismerek egy lanyt, akinek úgyszintén ilyen korosztály jön be, és szerelem terén is bejött neki ez a dolog. A kor csak egy szám, ezt az ovoneni is megtanította az oviban! A mai világban ez teljesen normális, hiszen a te korosztalyodban gyalázatos fiúk vannak!
2018. aug. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Felesleges cimkéket aggatnod magadra, ettől semmi nem változik. Amúgy az általad jelölt korosztály nem lehetne az apád. De ha olyan tetszene, azzal se lenne semmi baj.
2018. aug. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Ez egyrészt egyáltalán nem vészes, másrészt meg az apakomplexus nem 5-10 évnél kezdődik, hanem úgy 20-30-nál.
2018. aug. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

20 még nem gáz de felette azért elgondolkoznék, hogy az adott srác fejben rendben van e és, hogy mit is akar egy gyerektől.


Én 24 vagyok de nekem már a 18 is olyan, hogy húzom a számat.. mondhatja bárki, hogy de a lányok korábban érnek stb stb, ha valóban komoly kapcsolatot akar az ember, akkor bizony érdemesebb a saját korosztályából választani.


Persze vannak kivételek is, van 1-2 példám arra is, hogy egy kapcsolat ekkora korkülönbséggel is működhet.. de én biztos nem próbálkoznék egy 16 évessel :)


Azért sok sikert neked és jól válogasd meg kivel jössz össze, sokan nem fognak komolyan venni és majd csaj szexre kellesz nekik! De ha nekes az is elég.. akkor hajrá, csak védekezzetek :)

2018. aug. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
33%

Nyilván lehet, hogy az apáddal való viszony is befolyásolja a dolgokat.

Csernus Imre könyveit tudom ajánlani ilyen témában. Főleg a Nő és Férfi című könyveit. Nekem teljesen megváltoztatta a kapcsolataimat ez a két könyv.


Másrészt pedig, szerintem semmi baj nincs azzal, ha már a 20-as korosztályhoz jobban tudsz vonzódni, hiszen valljuk be, a tizenéves fiúk kb. 90%-a szörnyen éretlen.

(tisztelet annak a kevés kivételnek)


24/F

2018. aug. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!