Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Helyes de félénk srácok! Ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes de félénk srácok! Ha nálatok kezdeményezne egy nagyon szép és extrovertált lány ti mernétek úgymond "folytatni" az ismerkedést?

Figyelt kérdés
És az zavaró lehetne hogyha a lány egy évvel idősebb?

2018. aug. 25. 00:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, sokaknál ez a félénkség csak odáig ér, hogy nem meri megszólítani a lányt, de ha a lány szólítja meg őt akkor magabiztosabban áll az egészhez (legalább is nálam ez van)!

17/f

2018. aug. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Simán. Az egy év meg nem zavar.
2018. aug. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
En nagyon orulnek, es nem zavar az 1 ev különbség
2018. aug. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon örülnék neki, ebben nincs semmi zavaró :D
2018. aug. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon örülnék neki! Ha az esetem akkor főleg, persze hogy folytatnám az ismerkedést
2018. aug. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy van ahogy az első leírta szerintem senkit nem zavarna ez a dolog és ahogy a lány kezdemlnyez egyből át is vennénk sokan a beszélgetés "irányítását" pláne ha nekünk is az adott lány
2018. aug. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A félénk fiúknak önbizalom hiányuk van, ami sok esetben megalozatlan, de pont hogy nehezére esne elhinni, hogy egy nála idősebb nagyon szép lány kezdeményezne.


Igaz, én már 21 vagyok, de én kicsit furcsának találnám vagy nem venném a jeleket egyértelműen és bemagyaráznám, hogy csak barátkozni akar vagy valami ilyesmi..

2018. aug. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :) hat utolsó úgy tűnik igazad volt, mivel itt se szedte össze magát a srác xD
2018. aug. 31. 20:47
 9/9 Zsombi55 ***** válasza:

Olyan is van akik az "általános" jeleket nem veszik még ha rájuk esik sem. Nekik tisztán meg kell mondani mit akarsz.


Én pl. viszonozom az ismerkedést de ha a lány nem mutatja vagy mondja, hogy ha többet szeretne beszélgetésnél többet soha nem fogok kezdeményezni.

2019. máj. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!