Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szerezzek önbizalmat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek önbizalmat?

Figyelt kérdés
Sajnos már 1 hónapja szakítottam a barátnőmmel és nem tudok új embereket megismerni ami eléggé zavaró számomra :/ Hogy szerezzek önbizalmat az ismerkedéshez. Meg esetleg tudna valaki véleményt mondani rólam? Írok magamról pár dolgot privátban, kíváncsi vagyok mit gondolnak rólam az emberek.

2018. aug. 26. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, nekem írhatsz, bár így látatlanban nehéz megmondani. (:


L

2018. aug. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én írhatok véleményt :)
2018. aug. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ez is olyan, hogy gyakorlat teszi az embert. ismerkedni, szocializálódni kell, és úgy jobban belejön az ember. Persze ez nem egyszerű, főleg ha csajozni akar az ember, én pl. inkább arra jutottam, hogy nem érdemes erőltetni a társkeresést, mert csak felbolygatom a lelki békémet, inkább hagyom a fenébe, és majd ha lesz valami lehetőség akkor arra azért ráugrok, egyébként meg élem az életem egymagam azokkal a dolgokkal, amiket szeretek, hobbik, szórakozás a haverokkal stb.
2018. aug. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem írhatsz, nem kíméllek :)

L

2018. aug. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!