Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt ti hogy értelmezitek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt ti hogy értelmezitek?

Figyelt kérdés

Van(volt?) egy lány, akivel júliusban megismerkedtem egy angol tanfolyamon, aminek a végén megbeszéltük, hogy tartjuk majd a kapcsolatot. 3 nap múlva rám írt, hogy beszéljünk meg találkozót. Írtam neki több programot és több időpontot, amire nem válaszolt. Utána 1-1,5 héttel rám írt, hogy aznap ráérek-e, de nem értem rá, mert külföldön voltam. Aztán 1 héttel később megint ráértem, hogy ráér-e egy találkozóra másnap. Erre visszaírt, hogy nem ér rá, mert nincs otthon. Ekkor abba maradtuk, hogy 20. után valamikor fogunk találkozni. 21.-én újra ráírtam, hogy ráér-e. Mondta, hogy nem, mert 1 hétig a családjával nyaral. Hétfőn ráírtam, hogy szerdán vagy csütörtökön ráér-e. Erre nem válaszolt. Tegnap ráírtam, hogy legyen szíves válaszolni. Mondtam neki, hogy nem baj, ha meggondolta magát, csak mondja már meg, hogy akkor most mi van(erre azért finomabban céloztam). Szerintetek most hogyan tovább?


17/F 14/L



2018. aug. 29. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ignorald, ha nem keres, akkor biztos nem akar toled semmit
2018. aug. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal még. Lehet fél.
2018. aug. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az lenne a legjobb, ha eldöntené mit akar, mert ennek így nincs sok értelme.

De messengeres keretek között ez nem ilyen egyszerű, tehát ha ez nem sikerül, akkor szerintem kis ideig ne keresd a társaságát, és később akár meg lehet kérdezni tőle hogy mi újság :)

2018. aug. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez ennyi volt.

Oké, hogy nem ér rá mindig. De írhatná, hogy most elmegyünk a családdal, de utána ekkor és ekkor találkozhatunk, ha hazajöttünk.

Szerintem egyébként már nem akar találkozni egyáltalán. Azért nem válaszolt az utolsó üzenetekre.

2018. aug. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ :)

Akkor ezek szerint nagy valószínűséggel az van, amire gondoltam...

2018. aug. 29. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!