Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan felejtsek el egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsek el egy srácot, aki másba szerelmes?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel régen közeli haver szinten álltunk egymáshoz. Idővel én elkezdtem többet érezni, de hiába tettem óvatos jelzéseket, felőle nem érkezett "válasz" rájuk. Ennek már körülelül két éve, azóta végig reménykedtem. Az utóbbi tanév folyamán szinte teljesen megszakadt a kapcsolatunk, nem jártunk már közös társaságba, és kiismerhetetlen lett. Néha nagyon aranyosan és normálisan viselkedett velem amikor összefutottunk, máskor nem is köszönt, volt amikor meg egyenesen bunkó volt velem. Sokáig gondolkoztam, miért lehet ez, de biztos vagyok benne, hogy nem úgy érez irántam, ahogy én felé. Ez a gyanúm be is bizonyosodott, mert mint kiderült, nemrég óta van egy barátnője, akivel minden nap látom őket(közös suli). Nagyon szeretném túltenni magam rajta, de napi szinten többször is látom őt/őket, így nem tudom se elkerülni, se nem gondolni rá. Próbálok a negatív dolgokra koncentrálni, de a múltban annyi jó emlékem volt vele, hogy nem tudom teljesen kizárni őt a fejemből. Szörnyű érzés ez, és inkább felejteném el az egészet, mivel úgysem lesz belőle semmi soha...:(

valaki volt már hasonló helyzetben? hogy tettétek túl magatokat rajta?

a válaszokat előre is köszönöm! 18/L



2018. szept. 11. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem jössz be neki...

Ha már közeli haver szinten álltatok, akkor biztosan barátként tekint rád..

2018. szept. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nem jovok be neki, azert kertem tanacsot, hogy mikent felejthetnem el
2018. szept. 11. 19:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz könnyű, de valamivel kapcsolódj ki. Pl elmész táncolni, kondizni meg stb..
2018. szept. 12. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Foglald el magad valamivel. Sok mindent sajnos nem lehet ilyenkor csinálni.
2018. szept. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szinte szóról szóra ugyanez történt velem is, ahogy leírtad.
2018. okt. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!