Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem értem, miért nem vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, miért nem vagyok elég jó? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Szóval, az a gond, hogy nem találok egy normális fiút, vagy ha találok, akkor nem érdeklem őt. Nem vagyok egy felvágós lányka, soha nem szoktam olyan ruhákba járni, mint az utca sarkon állók, és szerintem kedves és vicces is vagyok, szóval nem értem. Online persze sokkal nyitottabb vagyok, de ez akkor sem ok szerintem, hogy csak úgy lepattintsanak.


Az első fiúnál több mint 6 hónapot beszéltünk, és vártuk a nyári szünetet, hogy elutzhassak hozzá vagy jó két hétre. Minden rendben ment, aztán pedig egyre furább lett, lett barátnője is, és konkrétan megmondta, hogy egy hisztis liba vagyok, és soha életében nem akar találkozni velem. Ezt nagyon nem érettem, mivel nagyon jókat beszéltünk, sőt, szerelmet is vallott nekem, és mivel én is szerettem, úgy döntöttünk, hogy akkor a találkozásnál ezt a dolgot megbeszéljük és lehet hogy belevágunk egy távkapcsolatba.


A második ugyanígy elbolondított. Mivel én külföldön élek, csak egy párszor utazunk haza, és vele nem interneten keresztül ismerkedtem meg, hanem otthon. Nagyon jól elvoltunk, igazából már majdnem ott álltunk, hogy összejöjjünk, aztán pedig én vissza kellett utaznom külföldre. Vagy 2-3 hónapig rendszeresen írtunk éjjel-nappal, és élveztük. Aztán pedig kiderült, hogy barátnője lett. Nem is ő mondta el, hanem az egyik otthoni barátnőm. Én ugye ezt nem tudtam hova tenni, szóval gratuláltam nekik, és onnantól kezdve totálisan megszünt a kapcsolat köztünk. Most, pár hete megint otthon jártam, és mivel egy társaságaban vagyunk, odahozta a barátnőjét is, közben pedig folyton engem bámult. Aztán amikor a barátnője elment (semmi puszi, semmi ölelés), a barátnőm megkérdezte, hogy még mindig össze jönne-e velem, ő pedig komolyan azt válaszolta, hogy igen. Nem értem, akkor most MI VAN?


A harmadik fiút viszont megint interneten keresztül ismertem meg. Igazából soha nem látott élőben, de kitűztünk egy időpontot, hogy akkor odarepülök hozzá. De ez sem működött. Több hetet, hónapot beszéltünk keresztül, nagyon jól elvoltunk. Aztán pedig elmondta, hogy többet érez barátságnál. Ugye én csak a legjobb barátot láttam benne az elején, de minél többet beszéltünk, annál többet kezdem érezni. Viszont most így nyár vége felé elkezdett engem figyelmen kívül hagyni, nem válaszolt, miközben 24/7-ben online volt. Nem értettem, így 1-2 hét várakozás után rákérdeztem, hogy mi a gond. Ő pedig azt válaszolta, hogy nincs ideje a suli miatt (mivel elkezdődött). Akkor kérdem én, miért lóg mindig Messengeren meg Snapchaten? Ez nagyon könnyű kifogás volt számáról. Szerintem lett barátnője, vagy nem tudom, de akkor miért nem mondja az igazat? A mostani állás: Csak akkor beszélgetünk - két mondatot - ha én írok rá, és akkor is 20-30 perc után válaszol.


Help me, velem van ilyen nagy baj? Kérlek, ne hülyéskedjétek el. Köszönöm előre is az értelmes válaszokat, és azt is, hogy végigolvastátok ezt a reh😅



2018. szept. 16. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez elég fura. Igazából csak spekulálni tudunk, feltételezve, hogy nem lesz köztünk egyik csávó sem. Benne van a pakliban, hogy tényleg valami "gondod" van, lehet, hogy túl sok voltál nekik(?!).

De egyébként miért neten ismerkedsz? Nem érzed személytelennek? Próbáld ki élőben az ismerkedést, ott úgyis látod a másik fél arcát/reakcióját és eltudod dönteni, hogy mi a probléma (ha van).

2018. szept. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Senki nem mer belevágni egy távkapcsolatba, borzasztóan nehéz jól működtetni. Inkább kifogásokat keresnek, hogy később se nekik, se neked ne legyen rossz. Miért nem próbálsz esetleg a lakóhelyeden ismerkedni?
2018. szept. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A helyedben en is inkabb a szemelyes ismerkedest valasztanam, mert ugy, ha nem talalkoztok, csak neten beszelgettek, sanszos, hogy lesz olyan lany, akivel talalkozni is tudnak, es mivel veled nem talalkoznak, nyilvan oket valasztjak. A net kapcsolattartasra jo, altalanos dolgok megbeszelesere, viszont azert elmenni setalni/vacsorazni megis sokkal szemelyesebb, es a tenyleges szemelyiseget ismernetek meg egymasnak.
2018. szept. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Jól mondják a többiek, nehéz egy párkapcsolat felnőtt fejjel is, nemhogy tiniként. Én 20 vagyok, van járművem amivel ki tudnék járni, mégse mennék bele egy távkapcsolatba, csak ha nagyon különleges a lány. Próbálj meg lakóhelyed körzetében ismerkedni, hidd el sokkal nagyobb sikered lesz.
2018. szept. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kapcsolat mellett magan eletre is van azikseg, ha egy fiunak folyamatosan beszelgetni kell valakivel (irkalni) azzal erezheti azt hogy elakarod tolle venni a maganeletet, folleg ha meg ra ia erositesz azzal neki hogy miert nem irsz egybol vissza stb... Persz valamilyen mertekig egeszsegesnek mondhato a dolog, de ha tenyleg egesz nap 24 oraban szukseged van arra hogy veled irkaljon, az sok lehet a fiunk es eltaszitod magadtol. Ertheto is valamennyire, hiszen csak beszelgetni szeretnel vele mert szerted/szimpatikus es meg is csak tarsas elolenyek vagyunk. Adj teret a baratodnak es szabadidot. Persze a kapcsolat egy reszenel ezzel az adotsagokkal mimt tavolsag mar visszafordithatatlan, de egy ujj kapcsolatban ezekre tudaz majd figyelni 😊. Es ugye ha mar a tavrol van szo.. Hat igen, ez elef rendesen oli a kapcsolatot, folleg ha meg csak a kialakizasarol van szo!

Ilyenkor a fiu ugy erzi hogy valojaban te nem is "vagy", nem vagy az "övé" es ebbol ugy sem lesz semmi, ezert inkabb hadjak elhunyni ezt a kapcsolatot.


Ha kerdesed van vagy segitsegre van szukseged hogy kiderisd hogy tenyleg olyan vagy, mint amilyennek a fiuk elmondanak, akkor nyugodtan irj, vagy a napjainkban chatelgethetunk hogy mehismerjelek es kideritsuk eggyutt.

Segitek ha tudok, de ehez rad is szukseh van ☺.

18F

2018. szept. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én is kint élek, azaz nem magyarországon. Valahogy megtudom érteni a helybéliek mellőzését mint ismerkedès főcímen.

Én 25 vagyok, már nem tini, sok ösvényt kitapostam ezen a téren is.

Ismerkedni bàrhol lehet, valójaba most is azt tesszük.

2018. szept. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!