Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kezdek kikészülni, mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek kikészülni, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már 2 hónapja volt egy szakításom az első barátnőmmel és egyszerűen nem bírom magam túl tenni rajta. Nagyon nyomja a lelkemet sajnos ez a teher és alapból is egy visszahúzódó srác vagyok, de így meg főleg... Járok pszichológushoz is ami egy kicsit segít is, de egyszerűen tanácstalan vagyok, semmi másra nem vágyok jobban mint, hogy találjak egy lányt akit szerethetek és ő is viszont szeret engem. 18F



2018. szept. 16. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Én 19 voltam mikor szakítottam az első barátnőmmel akivel másfél évig voltam együtt. A legelső szerelmeden soha nem fogod magad túltenni. Nekem mai napig túlzás nélkül mindennap eszembe szokott jutni. Pedig pont másfél éve történt a szakításunk is. Már nem szeretem egyáltalán, sőt, kifejezetten undorítónak tartom szegényt minden téren. De ettől még sokszor eszembe szokott jutni.


Amikor szakítottunk, 2-3 hónapig ugyanilyen gödörben voltam, mint te. Aztán lefoglalt a saját életem és valamivel jobb lett. Utoljára sírni kb. fél évvel a szakítás után sírtam miatta. Azóta viszont nem. Valószínüleg nem is fogok, még ha akarnék sem, mert már egyáltalán nem hat meg a dolog.


Konklúzió tehát, hogy sablon, de az idő tényleg "meggyógyít". Igaz, nem felejttet.

2018. szept. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az már egy nagy dolog, hogy eldöntötted, hogy mást akarsz. Hajrá! Őszintén szorítok neked!
2018. szept. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!