Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
A lányok végül mindig elutasítanak. Sosem volt túl nagy önbizalmam, de próbálkoztam, hátha egy siker meghozza. De mostanában annyi elutasítást kaptam, hogy mostmár konkrétan nincs. Ezidáig neten próbáltam ismerkedni, mert élőben nem volt merszem, de végül egyik sem jött össze. Eddig azt hittem azért van, mert kicsit visszahúzódó vagyok, nem beszélek annyit mint mások. Eddig úgy gondoltam, hogy nem nézek ki rosszul, de mostmár rondának is érzem magamat. Úgy érzem érdekes se vagyok mások számára. Úgy érzem más vagyok mint a többiek, mindenki boldog. Nekem viszont már a hobbijaimtól is elment a kedvem a sok elutasítás után. A lényeg, hogy fogalmam sincs mi a konkrét bajuk velem a lányoknak, ezért változni sem tudok, ha egyáltalán tudok.
2018. szept. 18. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Mert egy idióta se..gg vagy O,o

Ne neten ismerkedj BA...ZD....MEG.....

2018. szept. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eddig nem volt szerencséd, nem nagy ügy. Próbálkozz csak szépen tovább, de inkább a való életben :D
2018. szept. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Ne add fel a remény hal meg utoljára! Biztos lesz egy lány. Lehet hogy a külsőd összhangjával van gondjuk,vagy negatív tulajdonságokkal.

További sok sikert és ne add fel!!:)/L

2018. szept. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nem fogom feladni. De nekem egyszerűen nincs bátorságom csak úgy odamenni egy ismeretlen lányhoz, ez van... Szóval a netes ismerkedés szerintem marad. Egyszer talán lesz valami.
2018. szept. 18. 19:13
 5/7 A kérdező kommentje:
Az igazán nagy baj szerintem az önbizalom hiány. Az meg azért van mert nincs tapasztalatom a dolgokba. De ha emiatt nem tudok tapasztalatot szerezni, akkor önbizalom se lesz...
2018. szept. 18. 19:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg hagyj fel mindkettővel.

Neten eleve értelmetlen ismerkedni, élőben meg nem vadidegenekkel kell, hanem baráti körön keresztül megismert személyekkel, azt próbáld meg, nagyobb sikered lesz. :)

2018. szept. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyszer volt, hogy az egyik barátom mutatta be a lányt. Egy ideig jól ment, aztán ő azt mondta, hogy nem érzett semmit. Utána a barátommal is kínos volt beszélnem és megromlott a kapcsolatunk. Most meg nincs igazán barátom, inkább csak haverok.
2018. szept. 19. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!