Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet barátkozni / ismerke...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet barátkozni / ismerkedni érdekes emberekkel? Hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hol lehetne olyan emberekkel ismerkedni, akiket érdekel akármi is azon kívül, hogy mi megy a TV-ben, és milyen forró bulvár pletyka kering jelenleg az interneten? Egyszerűen csak olyan emberekkel találkoztam életem során, akiket semmi sem érdekel az égvilágon, csak a buli , bulvárhírek , "trendi sorozatok". Kezdem magamat teljesen öregnek érezni, úgy hogy még "csak" 18 éves vagyok.. :D


Szerintetek hol és hogyan lehetne olyan emberekkel ismerkedni, akiket érdekel akármi ezen a csodálatos haldokló bolygón? (Meglehetősen gyakran járok könyvtárakba, múzeumokba, kiállításokra, viszont ott nem is látok egyáltalán korombelit. :/)



2018. szept. 20. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ezzel én is így vagyok 19 évesen,valahogy semmi lehetőséget nem találok ismerkedésre,jó elfoglaltságra pedig talán most lenne a legtöbb hisz nem kisgyerek vagyok már aki annyira korlátolt.
2018. szept. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pontosan így vagyok vele.. :D
2018. szept. 20. 22:09
 3/8 anonim ***** válasza:

Helló! Nem tudom nevezhetem-e magam számodra érdekesnek, de az érdeklődési köröm eléggé kiterjedt és vannak saját gondolataim, így talán megfelelek a kritériumoknak. :D


Nem tudom miért ebbe a kategóriába írtad a kérdést, de ha tényleg csak a személy megismerése a lényeg, és nem a párkapcsolat, akkor dobhatnál egy üzenetet, mert jelenleg én sem bővelkedem értelmes beszélgetésre alkalmas barátokkal. :D


Kérdésre válaszolva az egyetemet tudnám tanácsolni, esetleg költözz egyetemistákkal teli városba (Eger, Szeged, Pécs pl.) ha a továbbtanulás nem tetszik, amint a középsulinak vége (ha még ez nem következett be persze).

Én nem vagyok egyetemista, de az Egerben eltöltött kemény 1 napom alatt több érdekes embert találtam és (bár csak felszínesen) ismertem meg mint a (még) jelenlegi környezetemben 19 év alatt. :P


19/F

2018. szept. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyetemen. ;)


Otthon nekem se ment, feljöttem Pestre, egyetemre, és rengeteg ilyen embert megismertem. Bár a szerelem még itt se jött össze.


19/f

2018. szept. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy az egyetemig nekem még van egy-két év. :D (5 évfolyamos gimnázium + technikusi.).


Félek, hogy addigra meg teljesen "elévülök". :D

2018. szept. 21. 15:21
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Fiú vagy lány vagy? Az érdekődési köröd alapján pl könyvtárt azt mondanám lány,de kitudja :D
2018. szept. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok. :D
2018. szept. 22. 19:29
 8/8 anonim válasza:

Szia!

Nekem sem túl hasonló az érdeklődési köröm a velem egykorúakhoz képest. Én is szeretek olvasni, meg mindenféléről beszélgetni, rajzolni, néha verset/történetet írni, horgolni, jógázni, szoktam önkénteskedni is...nem túl tipikus hobbik, azt hiszem (a zenei ízlésem alapján pedig jól eléldegélhetnék a 70-es meg a 80-as években).:)

Ha van kedved, szívesen beszélgetnék veled!

17/L

2018. okt. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!