Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha nem találom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem találom a helyem?

Figyelt kérdés

Igazából nem feltétlen párkapcsolatról lenne szó. Eléggé a magányos típus voltam mindig is, ennek voltak előzményei, hogy miért nem voltam kiskoromban az a barátkozós típus, aztán ez így maradt. Mondanám, hogy egy antiszoc. vagyok, ami gyakorlatilag igaz is, de én vágyom rá, hogy ne az legyek. Nem vagyok bulizós, nem tudok "bandához" csatlakozni, sose találok közös témát, érdeklődést, hasonló gondolkodású embert. Nem tudok odamenni beszélgető emberekhez és csak úgy becsatlakozni.

Volt egy barátom, aki már 10 éve az volt, meg még az is, csak sajna egyetem az ország másik végébe vitte. Nem vagyok nyílt senki felé. Se család se más emberek. És nem tudom, hogy hogyan változtassak ezen, mert ez így szemmel láthatóan nem megy.



2018. szept. 25. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Gyere, az első sört én állom! 🤗
2018. szept. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen vagyok! De Jó lenne minden ilyen embert összeszedni egy csoportba!!
2018. szept. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én se találom meg még sokan mások se, úgyhogy bőven találhatsz hozzád hasonló embereket.
2018. szept. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hát igen,szintén.

Jó lenne valami csopi ahol lehet ismerkedni és ha úgy van akik közelebb laknak szervezhetnének közös programokat...

2018. okt. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz! F
2018. okt. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!