Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék magamnak barátot?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék magamnak barátot?

Figyelt kérdés

Budapesten szeretnék korombeliekkel ismerkedni akik normálisak és komoly kapcsolatot szeretnének.

Nos nekem nem adatik meg az a lehetőség hogy elmenjek valahová max a vonaton tudnék ismerkedni, de már a társkeresőn is próbalkoztam, de csak a 20+-os fiúk találnak meg.

Szeretnék korombeliekkel ismerkedni, de nem járok baráti társaságba, mivel mindig elfoglaltak a barátaim.

17/L



2018. szept. 30. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
És jönnek itt sokan azzal, hogy még hogy minden fiatal lány 30+ barátot akar...
2018. szept. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21 vagyok,de ha akarod szívesen beszélgetnék :)
2018. szept. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bárhol
2018. szept. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elismerem, rettentő ritka az, aki már ebben a korban komoly kapcsolatot szeretne, magamon kívül mást nem is ismerek. Korán értél meg. Gratulálok, nem sok ember volt erre képes, jó helyen vagy, csak kicsit korán érkeztél. Ebben az esetben csak várni tudsz, míg Te is 20+ leszel. Ilyenkorra már szinte mindenki felnő, ráadásul munkahelyen, kávézókban sokkal egyszerűbb lesz barátkozni (gondolom én, de majd 3 év múlva kiderül).

A kérdésre a válasz: járj nyitott szemmel. Barátaid barátaival tudsz beszélgetni, aztán előbb utóbb valakiben meglátod azt, amit keresel. Vagy esetleg ha vonatozol, leül melléd valaki, szólj hozzá, mutatkozz be, kérdezzed meg, hogy mi van vele. Ha izgulnál, gondolj erre: most látjátok egymást először és utoljára.

2018. szept. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írd meg privátban, hogy milyen fiú tetszene neked :)
2018. okt. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!