Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 16 éves, vékony, nem izmos,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves, vékony, nem izmos, magas (175cm) srácnak lehet barátnője?

Figyelt kérdés
Miért nem csípnek a lányok?🤔

2018. szept. 30. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Szard le őket!

Minél jobban leszarod a lányokat annál jobban jönnek!

Élj csak

Sportolj, szórakozz stb

2018. szept. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1-es: évek óta ezt csinálom, nem jött be.


Kérdező: nem mondom, hogy nyugtatom magamat, de majd biztos lesz valami; ami a legfontosabb, hogy ha tetszik valaki, próbálkozz. Legalább egyszer, egyik csak összejön előbb vagy utóbb.

2018. szept. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne? És ne hallgass az elsőre, mert a "leszarom" stílussal maximum az éretlen, "leszarom" stílusú lányok fognak jönni,mert a normális lányok nem vágynak egy olyan gondolkodású emberre aki úgy gondolja hogy, "minél jobban leszarod a lányokat annál jobban jönnek". Azt, hogy miért nem csípnek azt nem tudhatjuk csak találgathatnánk, mert nem ismerünk.

17/l

2018. szept. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rengeteg a lány barátom, de mindegyik friendzone-ba tesz. Nem értem...
2018. szept. 30. 22:51
 5/10 anonim ***** válasza:

Meg fiatal vagy most inkabb jovodet alapozzad.

Es me legy felenk a lanyokkal.

Legyel kedves ss te keresd oket.

Ne szorakozz veluk , ne mondj serto vagy gunyolo dolgokat es aztan lehet bejon

2018. szept. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves vagyok velük, én keresem őket, nem mondok sértő dolgokat....végképp nem értem🤔😔
2018. szept. 30. 23:04
 7/10 anonim ***** válasza:

Lehet neha megbantod oket valamivel ugy h eszre se veszed vagy bunkoskodsz vagy bekepzeldt vagy azt senki se szereti..

Ha van lany aki tetszik hivd meg ot kavezni vagy fagyizni vagy moziba es te fizesd ki ne hogy aztan ciki legyen te hivod azt ja bocs fizesd mar ki a sajat jegyedet.

2018. szept. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Legyel oszinte mindig a lanyokkal es ne legyel felenk .

Lehet picit raparazol?

2018. szept. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy parázok, hogy nehogy elrontsak valamit, vagy hasonló🤔
2018. szept. 30. 23:08
 10/10 anonim ***** válasza:

én csak erre a fhaszom szmájlira tudok gondolni "🤔" szerintem ez lehet az oka, főleg mikor indokolatlanul is használsz ilyeneket...


amúgy nem lehet barátnője, a BTK tiltja

2018. okt. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!