Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan menjek oda egy lányhoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TomiEmO kérdése:

Hogyan menjek oda egy lányhoz a suliban, és mit mondjak?

Figyelt kérdés
van a suliban egy lány, egy évvel fiatalabb mint én, és nem merek oda menni hozzá, mert nem tudom mit mondjak. Egyszer volt olyan (még idén) hogy mivel emo vagyok ezért sokat piszkálnak, és mentem be a suliba, ő mögöttem jött, és óvatosan meg finoman a lábam elé rakta a lábát hogy "kigáncsoljon", de nem lehet ennek nevezni mert óvatosan csinálta, és addig amíg hátra nem néztem, és a lány rokonaim azt mondták hogy így akarta azt hogy észre vegyem, de mivan ha tévednek? Miútán hátranéztem rá elkezdett mosolyogni, de kedvesen, de mégis sunyin, meg úgy hogy rosszindulat vagy nem is tudom hogy írjam le, inkább aranyosan. Gondoltam arra hogy úgy menjek e oda hogy ezt mondom : -szia, azt mondták pár ismerőseim hogy keresel, de szerintem csak kamuztak, de ha mégse akkor miért kerestél? :) (kicsit hazudok) erre ő mondja hogy nem keresett, és én meg ott elkezdem mondani hogy:-óóó...értem...de ha így alakult, nagyon aranyosnak tűnsz, és nincs kedved ismerkedni? Vagy valami ilyesmit mondanák. Ez szerintetek beválhat? Vagy mondtok ötleteket? Nem vagyok nagyon csajozós, a stílusom miatt a lányok ki szoktak röhögni, de ő nagyon aranyos. Egyszer szemeztem vele pár másodpercig, nem tudom hogy ez mennyire számít. Köszönöm előre is a válaszokat.

2018. okt. 7. 19:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elírtam: *addig csinálta amíg hátra nem néztem
2018. okt. 7. 19:36
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor inkább kérdezd meg hogy nem-e látta valamelyik tanárt,stb. Ha látod rajta,hogy ő is nyitott akkor innen már egyszerű folytatni a beszélgetést.
2018. okt. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És utána hogy kéne folytatni hogy beszélgethessünk? Mert csaj annyi lenne hogy elmondja vagy azt mondja hogy nem tudja, és utána már nem is tudnánk beszélgetni. Ebben tudsz segíteni?
2018. okt. 8. 17:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Innen kérdezheted tovább,hogy őt tanítja-e,mit gondol róla,aztán,hogy mi a kedvenc tantárgya stb. Szóval az elején így kérdezgesd a suliról (közös téma 😂) aztán megemlítheted neki,hogyha van kedve akkor beszélhetnétek máskor is. Ha igent mond nyert ügyed van és itt már tényleg bármiről dunálhattok.
2018. okt. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, csak én lány vagyok:D Szerintem nyugodtan menj oda hozzá, mivel te vagy a fiú így ez nem gáz. Szerintem tökmindegy mivel mész oda. Lehet valami sulival kapcsolatos téma, aztán szépen majd megy magától a beszélgetés. Bár szerintem nem lenne rossz ötlet ha suli után elhívnád valahova vagy ilyesmi. Én személy szerint nagyon fel lennék dobva, ha egy fiú odajönne hozzám:) Hajrá!
2018. okt. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
HELLO LÁNY! HOGY ITYEG A FITYEG?
2018. okt. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket :)
2018. okt. 9. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!