Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magas, kicsit vékony testalkat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas, kicsit vékony testalkatú fiúként tényleg nagyon nagy hátrányban vagyok társkeresés szempontjából?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, de még sosem volt normális kapcsolatom sajnos.:/


Vannak olyan lányok akiknek bejönnek az ilyen testalkatú fiúk?


Ha kérhetem légyszi leírod a korodat. Köszi!:)


2018. okt. 10. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem pont az tetszik, ha valaki vékony és nem testes. És magas is vagyok, úgyhogy nyilván a magasak tetszenek. De én már idősebb vagyok és foglalt. Szóval nem ismerkedni akarok. De egyébként nagyon sok barátnőmnek is a vékonyabbak tetszenek.

Nem a testalkatodon múlik egyébként, hanem a személyiségeden.

2018. okt. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlott.
2018. okt. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se ezen múlik.
2018. okt. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi gond sincs az alkatoddal, a legtöbb lánynak nem tetszenek a kövérek, a törpék, a kigyúrt állatok. Valami mással lesz a gond.


20L

2018. okt. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem pont az ilyenek jönnek be :D

17/L

2018. okt. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!