Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok szimpatikus...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok szimpatikus lányt?

Figyelt kérdés

A korosztályomban (18 vagyok) egyszerűen szinte minden lány nagyon unszimpatikus, olyan beképzeltek, flegmák és buták hogy az valami hihetetlen... (Akinek nem inge ne vegye magára!)


Az a pár aki nem ilyen és még tetszik is, azoknak meg vagy van kapcsolatuk vagy a külsőm miatt felejtős a dolog. Ugyanis ronda vagyok (kövér) szóval ez még egy jó nagy hátráltató dolog...



2018. okt. 10. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

Ezer meg egy oka lehet.


Lehet, hogy rossz helyen keresgélsz, vagy a környezetben csak unszimpatikus lányok vannak.

Lehet, hogy vannak számodra megfelelő lányok, de valamilyen oknál fogva nem beszélsz velük/nem ismerkedsz velük. (Lehet hogy csendeseg és visszahúzódóak, nem veszed észre őket stb.)

Lehet, hogy az elvárásaiddal vannak gondok, vagy amúgy kedves lányoknak nem adsz esélyt mert te már kialakítottál egy képet róluk fejedben.

Lehet, hogy a te viselkedéseddel van gond és ez ilyeszti el a lányokat.


Nehéz megítélni, hogy a te esetedben mi lehet a gond. Az, meg hogy kövér vagy nem kéne, hogy meggátoljon. Egy normális lány akkor is ad neked esélyt ha van rajtad pár plusz kiló.

2018. okt. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok, csak átlagos testalkattal. Bár mondták rám, hogy szép vagyok, de én azért ennek ellenére is önbizalomhiányban szenvedek.

17/F

2018. okt. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet máshol kell keresgéled.
2018. okt. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 vagyok *keresgélned.
2018. okt. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%
ronda, kövér, és még válogat is
2018. okt. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

#5 attól még hogy kövér, miért ne válogathatna?

Kérdező: Ne a kövérséged, és "rondaságod" kiáltsd ki annak okozójának, hogy nincs barátnőd/nem találsz normálisat. Nem fordulhat elő hogy az elvárásaid túl nagyok, és a tökéletes barátnőt kersed, ami miatt az átlagos lányok kikerülnek a perifériádból?

2018. okt. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6


Engedd el :D


Tipikus mai felfogás, ha valaki az éppen aktuális ideálhoz képest kövér vagy sovány vagy valami akkor már nincs is joga ahhoz hogy tárasat keressen :D


Ilyen rendkívül intelligens emberek szemlélete ez mint ötöske :D

2018. okt. 10. 16:28
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

Nem menőzni akarok, csak a kérdésre válaszolni!

Én nekem van pénzem is, meg jóképű is vagyok. Oltozkodesem elég sajátos, és az iskolában próbálnak minél többen engem utánozni. A lányok elkezdtek jönni rám... De nem igazán tetszenek (ne ertsetek félre, nem vagyok meleg, csak egyszerűen ez a ri"'is felfogásuk nem igazán jon be nekem) én is keresek "úgymond" Normális lányt. És meg is találtam. Ne azokat a lányokat keresd akik a szünetekben ott haverkodnak mindenkivel, hanem a kicsit onbizalomhianyosabb lányokat keresd. Én pl a suli könyvtárában találkoztam ég, lánnyal. Szeret olvasni, és én is. Egy csomó közös van bennünk. Tök jol osszeillunk.


És amúgy nem engedi hogy szülinapján 3000Ftos ajandeknal dragabbat vegyek neki máskor meg csak max egy csokit vagy italra hívhatóm meg.

Vannak normális lányok. Csak nem az iskola "nagymenoi " Azok...

Tanulj az ez storymbol!!!

2018. okt. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!