Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 19/F Hogyan találjam meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19/F Hogyan találjam meg életem asszonyát, aki bluest hallgat, gitározik és szereti a történelmet meg a scifit? Ja és klisésen becsületes is legyen meg minden jó tulajdonság. Ha tud valami szláv ny. Mindegy

Figyelt kérdés

Rég óta foglalkoztat ez a kérdés, hogy vajon egy ilyen hölgyre miként bukkanhatok, ráadásul csábíthatom is el az enyhe túlsúlyom ellenére hahaha nyílt pakli.

(Itt is meg lehet privátolni engemet, de a kérdésre adott javaslatok is nagy segítséget nyújtanak.)


A neten több ilyen ideális nővel is találkoztam csak az egyik mexikói volt, a másik pedig kínai.



2018. okt. 12. 07:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt javaslom, hogy ennyire pontosan ne találd ki, hogy ki kell neked. Nincs olyan ember, aki pontosan olyan, mint te, de nincs is rá szükség. Tapasztalatból mondom, hogy simán jöhet egy lány, aki gitárt csak képen látott, utálja a törit meg a bluest, és pl. a Star Wars-tól is a falra mászik (amúgy is elég, ha egy lézerkardért van oda, ha érted mire gondolok:) ) Viccet félretéve, hiába gondolsz ki te bármilyen részletekbe menő jellemzést, ha jön egy tök más lány, de valamiért mégis vele akarod leélni az életedet.
2018. okt. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Ha ilyen idilli álmokat hajkurászol, azt fogod észrevenni, hogy 40 évesen is egyedül vagy, mert mindenkiben találsz hibát, mert nem olyan, mint amilyen szerinted a "tökéletes"...

És hozzáteszem az, hogy vki képen vagy neten tökéletes nem jelenti azt, hogy nincs vmi rejtett "hibája". Pláne nem azt, hogy alacsonyak az igényei...

2018. okt. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Mojjo ***** válasza:
100%
Remélhetőleg kinövöd...
2018. okt. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Én pont ilyet tudok férfiben, érdekel? :D
2018. okt. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát ha nincs más :D
2018. okt. 17. 00:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Mexikói, kínai? Ebben a sorrenndben api!
2018. okt. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pont ilyet nem fogsz találni...

És életed asszonya? 19 évesen? Lesz még pár barátnőd életed végéig.. de ha ennyire válogatós vagy akkor nem biztos :D

2018. nov. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!