Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek érdemes bejelölni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes bejelölni facebookon egy lányt, akit csak látásból ismerek?

Figyelt kérdés
Láttam egy lányt az utcán néhány napja, nagyon nézett, és én is megbámultam őt, erősen felvettük a szemkontaktot. Az ismerősömmel mentem, és ő pont tudta ki az a csaj, tehát a nevét most már tudom. Én 19 vagyok, a lány azt hiszem 15-16. Nincs gyakorlatom az ilyen dolgokban, de tudom, hogy a korosztályom, meg a kicsit fiatalabbak szoktak így ismerkedni, de őszintén szólva én nem tartom egy jó dolognak, de ha máshogy nem tudom felvenni vele a kapcsolatot, mégis mit tehetnék? Nagyon tetszett a lány, és bár más fejébe nem lát bele az ember, nekem úgy jött le én is bejöttem neki így első blikkre.

2018. okt. 12. 12:31
 1/4 anonim válasza:
Nem "kell ismerősnek jelölni, inkább írj neki először csak üzenetet, hogy szeretnéd megismerni. Írj magadról pár dolgot, és kérdezz is tőle. Ha erre válaszol, lehet tovább tervezni. Sok sikett :)
2018. okt. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan jelöld be, max nem jelöl vissza:)
2018. okt. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jelöld nyugodtan szerintem.
2018. okt. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Jelöld be!
2018. okt. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!