Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nektek mi a fontosabb?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mi a fontosabb?

Figyelt kérdés
Ti inkább külsőre mentek egy srácnál, vagy belső tulajdonságok? Esetleg aki nem is tetszik elsőre de viszont belső tulajdonságok alapján mindenben tökéletes, akkor összejönnétek vele?
2018. okt. 12. 17:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%
Erre úgyse fogsz értelmes választ adni. Itt neten a nők 70%-a majd előadja, hogy ők persze, vágynak egy ilyen pasira. A valóságban? Nem akarlak lelombozni, de ha nem nézel ki elég jól annak a csajnak, akkor sose fogod felszedni. Max ha mocskosul gazdag vagy, de akkor meg nem itt kérdezősködnél hanem már felpróbáltad volna.
2018. okt. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Az én barátomra mindenki azt mondta,hogy csúnya Én a személyisége miatt szerettem bele, de most ő számomra a világ leghelyesebb pasija
2018. okt. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Akkor azért nem csalódtam magamban lássam mi folyik itt. Mindig jaj belső érték igy meg ugy, kozben ha nem nézel jol ki akkor tökmindegy.
2018. okt. 12. 18:14
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
A jó kinézet is relatív. Számomra az ápoltság a legfobtosabb, egy hajléktalannal nem állnék szóba. Úgyan így egy pattanásos kis tinivel sem. Megvan, hogy milyen külső tulajdonságok fognak meg (például egy ápolt szakáll mostanában nagyon bejön). De fordítva is igaz, lehetsz akárnilyen szépfiú, ha bunkó paraszt vagy, akkor nem kellesz. A kettő megfelelő arányú kombinációja a jó.
2018. okt. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
Engem őszintén a külső nagyon minimális mértékben érdekel.
2018. okt. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
52%

Külsőre mennek.

Akkor is, ha mást hazudnak.

2018. okt. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Ment a zöld pacsi. Jo ezt olyan szempontból olvasni hogy jol gondoltam, de rossz is, hogy tényleg igy van.
2018. okt. 12. 18:43
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én őszinte véleményem : Igenis számít valamennyire a külső,hisz a külső megfog de a belső tart meg. És mindenkinek más az ízlése,szóval egy más számára csúnya fiú az én szemeben lehet szép. És igen,van olyan is hogy nem jön be a srác külsője de idővel mert megtetszik a belsője,napról naprs szebbnek látod az illetőt. Csak tapasztalatból beszélek. Szóval külső az elején nagyobb szerepet játszik,de hamar felváltja a szerepét a belső.
2018. okt. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Mondanám azt hogy a belső de valjuk be először mindenki a külső alapján ítél viszont ha van egy kevésbé helyes srác aki tök kedves lehet vele értemesen veszélgetni és van egy 10\10 es srác aki egy tajparszt és egy értelmes szó bem haggya el a száját akkor biztos a kevésbé helyest választanám .Nem minden a külső de fontos .

16L

2018. okt. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
A szép lányok nagy része külsőre mennek.
2018. okt. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!