Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgyérzem sosem lesz barátom....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgyérzem sosem lesz barátom. Tippek?

Figyelt kérdés
Azt érzem,hogy annyira jót tenne nekem egy kapcsolat,de mégsem lesz soha sem 😔 nincs olyan fiú akinek én kellenék. Olyan rossz,pedig még fiatal vagyok. Hogyan gondolhatnék másra?

2018. okt. 13. 17:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

Leszek én a barátod. LOL

Amúgy miért ne kellenél senkinek?

2018. okt. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Valszeg most egy csomó privit fogsz kapni hogy"leszel e a barátnőm?" Xdd

Egyébként meg nem ismerlek nem tudom milyen a stílusod meg a személyiséged... Így elég nehéz megmondani hogy miért nincs senkid.

Meg a korod. Ha 14 éves körül vagy akkor valószínűleg azért nincs senkid. Abban a korban nem annyira gyakori (bár már egyre inkább) olyan 16 éves korban kezdődnek el a kapcsolatok.

Amugy Ha meg úgy gondolod hogy valamivel baj van hogy tudod mi miatt nincs senkid, , de nem akarod kiírni ide irhatsz privibe és megpróbálok segíteni hogy min valtoztass.

Vagy ha van egy konkrét személy lehet abban is tudok segíteni hogyan szerezd meg

2018. okt. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy senkinek sem kellenél? Biztos van/lesz valaki aki szeret téged. Ha gondolod írj privátban és segítek amiben tudok.
2018. okt. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ömmm... Lány vagy. Esélytelen, hogy egyedül maradj, ha nem akarsz egyedül maradni. Úgyhogy ne aggódj.
2018. okt. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nyugi nekem se lesz xD /L
2018. okt. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Teljesen egyet értek a 2 válaszolóval.

Ilyet soha ne mondj hogy soha, amit el gondolunk az elõbb utóbb meg fog történni, szóval gondolod az hogy rád fog találni a szerelem és minden szép és jó lesz :-)

Ne légy ennyire negativ mert akkor csak a negativ fiút fogsz találni, legyél pozitív mindig és csak alakídsd az életed, ne otthon szomorkodj ha nem járj el sétálni stb..

Ha ez meg nyuktat nekem sincs barátnõm de majd lesz csak még bátorságot kell venni magamon.


Kezdj el élni és akkor a sors biztos hogy össze hoz valakivel,fedezz fel új helyeket, biztos vagyok benne hogy valakivel össze hoz a sors.


Sok sikert és kitartást :-)


20F

2018. okt. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2018. okt. 13. 20:43
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát gondolom felteszitek az irreális magasságokig az igényeiteket egy sráccal szemben, amihez képest meg sehol se vagytok. Így nyilván nem lesz sose barátotok. Azt meg ne mondjátok nekem hogy a kövér embereknek sosincs barátja meg barátnője, mert nem egyet látok magam körül akik hájasok, ocsmány fejük van és mégis együtt vannak és boldogok. Ennyi
2018. okt. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szó sincs erről,egyáltalán nem nagyok az elvárásaim... De mindegy is.
2018. okt. 23. 13:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írhatsz, nem feltétlen a kapcsolat miatt, hanem, ha valami gondod van akkor azt nyugodtan elmondhatod.
2018. okt. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!