Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lány az osztalyban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tigrispapa kérdése:

Van egy lány az osztalyban aki tetszik mit tegyek? (több lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályomban. Már 3 éve egy osztályba járunk de csak a második osztálykiranduláson hangolódtunk össze. A kirándulás után nyár elején sokat beszélgettünk aztán egyik nap nem irtam rá és azután ő sem írt. Vártam hogy írjon de egy hónapig nem írt. Majd mikor írt akkor csak annyit hogy szerinte én már elfelejtettem őt. Most hogy elkezdődött a suli megint elkezdtünk beszélgetni. Mit tegyek ha érzek iránta valamit?

2018. okt. 13. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb ha nem leszel töketlen, és elhívod randizni. Nem olyan bonyolult. Valami ilyesmit kellene mondanod: "Szia a nyáron nagyon szétcsúsztam, de ez nem jelenti azt, hogy megfeledkeztem rólad, tök jó lenne ha valamikor mondjuk meginnánk egy kávét. Úgyis rég beszélgettünk." (vagy nem tudom. Arra az esetre, ha ezzel elba..... az életed) 18f
2018. okt. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot
2018. okt. 14. 07:18
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt is megmondhatod neki, hogy egy kapcsolatért neki is tennie kell valamit. Ez így nincs rendjén, hogy csak akkor van köztetek kommunikáció, ha te írsz neki. Az meg, hogy még neki áll feljebb, tükrözi az intelligencia hányadosát is.


Szóval ezt előbb tisztázd le vele, hogy képben legyen.

2018. okt. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!