Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek egy lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek egy lánynak sem jó belső tulajdonsáhokkal + ronda külsővel, miközben a nem túl jó belső tulajdonságokkal de jó külsővel rendelkező fiúk/férfiak bármikor találhatnak barátnőt?

Figyelt kérdés
19F
2018. okt. 14. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Benne van a kérdésedben minden. Ilyen egyszerű a képlet.
2018. okt. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy egy lánynak se kellenél. Abban látom a problémát, hogy nem a te szintednek megfelelő lányoknál próbálkozol.


Pl volt egy gimis osztálytársam, tényleg elég csúnya volt (arcdeformitással született). Mégis lett barátnője, kettő is, egyik már a felesége, gyermekük is van. Nem szép lány, de nagyon szeretik egymást.

2018. okt. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Paris Hilton ronda fejű sokan szeretik..de másoknak csúnyácska


[link]

2018. okt. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mitől vagy "ronda"? Miért gondolod azt, hogy te ronda vagy? Nincs olyan, hogy ronda ember, csak kell stílusváltás. Ha nincsen valami rendellenességed, akkor hidd el tudsz változtatni magadon és ne a csajok miatt tedd ezt, hanem magad miatt. Így nőni fog az önbizalmad is.
2018. okt. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Mert a nők leszarják magasról a belső értékeket. Ha nincs jó külsőd vagy sok pénzed, semmit nem érsz a szemükben.
2018. okt. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én sem kellek egy fiúnak sem,bár én fiatalabb vagyok nálad...
2018. okt. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

1.: Igaz :(


2.: Még régebben én sem hittem el, de sajnos így van :(


3.: Szerintem nem ronda, inkább csak mű.


4.: Gondolom így születtem. És már rengeteg mindenen próbáltam változtatni, de sajnos az arcomon nem tudok.


5.: :(


6.: Sajnálom :(

2018. okt. 14. 23:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez mind hazugság! Teljesen átlagos vagyok,magas ráadásul régen sportos voltam manapság van rajtam pár kiló de arányosan és eloszlik szóval nem vagyok dagi,változtattam srílust is vettem másfajta ruhákat is amit lehetett változtttam persze normális kereteken belül, még is akiknél próbálkoztam valaha mindegyik ocsmánynak tart és elküldtek a pi..ába! Ennyit erről! Vagy nagyon jól nézel ki bár így születni kell vagy legyen sok sok pénzed ezeknélkül telibe sz.r mindegyik! Saját tapasztalat! 23/f :(
2018. okt. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hidd el én se vagyok helyes, de mindig meg tudtam a személyiségemmel nyerni a lányokat, 3. barátnőmnél tartok, legyél magabiztos és érezz rá hogy kell beszélni velük, na meg persze a saját szinteden keress lányokat, ha a legextrább, legszuperebb lányra hajtasz persze hogy elküld a fenébe :D vannak a visszahúzódó, aranyos, csendes lányok, próbálkozz náluk, hidd el néhány értelemben többet érnek mint a full extrásak :)
2018. okt. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megértelek kérdező, mert én is ronda vagyok és én sem kellek senkinek, pedig rengeteg dolgon változtattam már. A külső sajnos objektív.... 22/F
2018. okt. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!