Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nincs már igény az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nincs már igény az "normális" fiúkra, és a szeretetre?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok, nem volt még barátnőm. Nem vagyok egy vízilabdás testalkat, mert alacsony és sovány a 2 genetikai jelzőm, a testalkatom kvázi kisfiús az átlaghoz képest. Az arcomra talán rá lehet mondani, hogy viszonylag helyes. Aránylag egy intelligens, művelt, okos srácnak tartom magam, legalábbis az osztálytársaim közt sokkal több butább gyerek van, mint eszesebb. Valahogy mégsem érzem azt, hogy érdeklődnének irántam a lányok. Igaz, hogy viszonylag zárkózott vagyok, de miért baj az, hogy nem vagyok az a fajta ember, aki nem röhög mindenféle ócska poénon, nem dumálok bele minden beszélgetésbe, ha nagyobb társaságban vagyok? De ettől eltekintve nagyon is érzékeny lelkű embernek tartom magam, még ha kívülről ez nem is jön feltétlen át. Úgy szeretnék egy csinos barátnőt, akivel viszontszerethetnénk egymást, elfogadnám úgy ahogy, és ő is engem. Bosszantónak tartom, hogy a bunkó, illetve butuska fiúk előbb találnak párt maguknak, mint én. Ez miért van így?

2018. okt. 15. 20:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Kisugárzás dolga ez is.
2018. okt. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
83%

“Bosszantónak tartom, hogy a bunkó, illetve butuska fiúk előbb találnak párt maguknak, mint én.”


Ezek a fiúk nem ide írogatnak ki féloldalas önsajnáltatást hanem csajoznak.

2018. okt. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Tag! Neked kell csajozni! Nem a lányoknak kell észrevenniük téged, hanem neked őket és odamenni hozzájuk, hogy szoszi van. El vagy tévedve, bátyja! :D Ha nincs veled baj, akkor semmi nem gátol, hogy elnyerd egy leány tetszését.
2018. okt. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Viszont a butuska fiúk általában ugyanolyan butuska lányokkal járnak. És ne csüggedj, vannak még okos lányok, csak nehezebb őket megtalálni. De aki keres, az talál, mint ahogy a mondás mondja, csak energiát és időt kell belefektetni.
2018. okt. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy zárkozott vagy a lehető legnagyobb hátrány, a külső sokkal kevesebbet nyom a latba
2018. okt. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Tényleg nincs.
2018. okt. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik, hanem hogy a csaj melletted dönt-e. Annak pedig ehhez semmi köze. Ha valaki akar, akkor az normálisan meg értelmesen is pont úgy akar mint ostobán és idiótán. Aki meg nem akar, annak meg bármilyen lehetsz úgyse fog akarni.
2018. okt. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Na de egy ostoba emberbe azért nehezebben szeret bele egy lány, mint egy kevésbé ostobába, nem? A logika legalább is ezt mondatná velem. Én pl. biztosan nem akarnék egy olyan lányt, aki mondjuk 1 Magyarországgal határos országot sem nagyon tud mondani.
2018. okt. 16. 18:53
 9/28 anonim ***** válasza:

Nekem most pont egy hozzád hasonló srác tetszik, aki vékony, átlag magasságú, és kicsit félénk.

Én a többi lánynál rámenősebb vagyok, és elmondtam neki, hogy tetszik, és jelenleg friend-zoneban vagyok.😅

De igazából ez annyira nem nagy baj szerintem.

A dolgok egyik nyitja, hogy barátkozz össze egy neked szimpi lánnyal, és kerüljetek közeli barátságba, és lehet el kezdessz majd tetszeni neki, amit, ha észreveszel, kaphatsz az alkalmon, összejöttök, és van egy csajod. Ehhez kell pár hónap.

A másik, hogy odamész egy szép lányhoz, és elkezdessz beszélgetni, és elhívod találkozni randi szándékkal, és, ha összeilletek, akkor lett egy barátnőd.


Sok sikert, hidd el nem olyan nehéz ez, de tényleg igaza van a többieknek, ne azt várd, míg egy csaj megy oda felszedni😅, én sem csináltam ezt így direktbe 😂😂


16/l

2018. okt. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Jó mondjuk azt elismerem, hogy mindig félénk voltam ilyen téren. Sajnos kevés barátom van, meg ugye természetemből kifolyólag nem a nagyszájú partiarcok alkotják azt az igencsak szűk haveri kört, így nehezen jutok el olyan helyekre, ahol jobban tudnék ismerkedni lányokkal. De ettől függetlenül tartom azt a fajta felvetést, amit a kérdésemben írtam, hogy manapság sajnos sokkal nagyobb igény van a sablonos srácokra, a legújabb okostelefonjaikkal, mint a kicsit "komolyabb" vonalra. Ja és 9-es, irigylem igazából a fiút, akivel alakulgattok, szerintem a legtöbb pasinak, tökmindegy mennyi idős, igenis szüksége van jelekre, amiből le tudja szűrni, hogy nem közömbös a lánynak. Sokan szenvednek önbizalomhiányban, és azért nem mernek próbálkozni, mert azt hiszik úgysincs esélye az adott csajnál. Nincs azzal baj, hogy nekünk kell kezdeményezni, de az az 1-2 apró utalás, kvázi kezdőlökés sokat segíteni, és szerintem sokkal több párkapcsolat lehetne, mint ami van.
2018. okt. 16. 20:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!