Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 967 pár tinderen soknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

967 pár tinderen soknak számít egy fiúnál?

Figyelt kérdés
2018. okt. 17. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Az mit jelent? Én fent vagyok Tinderen, de mi az, hogy ottani pár?
2018. okt. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

Nem.

Nekem nyolcilliárdkétszáznyolcvanhétezerkilencszázhuszonöt van:/

2018. okt. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Kamu.
2018. okt. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Ha egy csaj se volt meg vagy valami ebből akkor gáz.

Ezek csak számok. Ez ismerős nem? Ezt szoktad a csajoknak is mondani :D Nem is olyan kicsi meg ez csak egy szám :D

Haver, szedd össze magad és vedd észre ami tényleg körülötted van és ne az interneten éld ki magad. Sok gyönyörű szép lány nap mint nap mellett megy el.

2018. okt. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Ennyi zoknit... Ki is dobod őket utána? Gondolom egy nap használat után eléggé büdösek lesznek. :/
2018. okt. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivel a 99% -a a tindernek kamu, így gyűjtögetheted őket mint a pokemonokat 5 évesen.
2018. okt. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!