Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti erre higy reagálnátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti erre higy reagálnátok?

Figyelt kérdés

A felsőbb évfolyamon van egy srác a gimibe, aki már elég régóta néz, be is jelölt, tehát valahonnan tudja ki vagyok. Most jutottam el arra a pontra, hogy ha rámnéz, tudom tartani a szemkontaktust és nem kapom el a fejem azonnal. Szerintetek mit szólna hozzá, ha ráköszönnék? Szeretném megismerni, és úgy gondolom ez lehetne a kezdőlépés :D

17/L



2018. okt. 23. 10:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
10%
Nem igaz,hogy a gyáva fiukák helyett a lányoknak kell lépni. Ne tedd meg, inkább várd ki,van e benne legalább ennyi férfiasság,mert hogy benned van,benne meg nincs ,az vicc..
2018. okt. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nekem eléggé szimpatikus a srác, és attól tartok, hogy ő nem fog lépni.
2018. okt. 23. 12:01
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
ha szemezik veled és be is jelölt facen, akkor lehet bejössz neki. ha ő is tényleg meg akar ismerni, ő fog keresni téged. rásegíthetsz persze azzal, hogy köszönsz. de én pl azt csinálnám, hogy egyszer köszönnék neki, és ha kövi alkalommal mikor látom, nem ő köszön először (/nem szentel elég figyelmet egy rendes, hangos "sziára" és ott csak suttog), akkor hagynám...
2018. okt. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha be is jelölt, mi a szarra vár ??????
2018. okt. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
#2: Akkor rossz az ideális pasirol alkotott képed. Mi alapján szimpatikus? Ránézésre? Nem is ismered. Ez nem szimpátia..
2018. okt. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azt fogom csinálni, amit a 3-as írt, hátha bejön...

Utolsó: Van egy közös ismerősünk, neki nagyon jó haverja, tudom miket szoktak együtt csinálni (értelmes dolgokkal tölti az idejét), tudom, hogy nagyon okos, és van egy pár közös dolog bennünk. Bár abba igazad van, hogy beszélnem is kéne vele, de pont ebben kértem segítséget.

2018. okt. 23. 13:06
 7/14 anonim ***** válasza:
69%

Semmi baj nincs ezzel. Nyugodtan köszönj rá. Te is meg akarod ismerni, jogodban áll neked is lépni. Az meg, hogy a fiúknak kell állandóan lépni, már nagyon elavult. Amikor az az idő volt, az valahogy nektek nőknek nem tetszett, ki is harcoltátok az egyenjogúságot. Azóta egy fiúnak 154 milliószor el kell buknia, össze kell törnie, el kell utasítódnia, hogy végre egy lány legalább szóba álljon vele. Innentől kezdve ne lepődjön meg senki, ha a fiúk megunják és inkább a jobb kezüket választják. Már nem az a világ van, ahol ez a gondolkodás megengedett, Mr. 55%-os. Jó reggelt!


Úgyhogy, hajrá kérdező, csak bátran! 😊 Drukkolok! Minden jót néked és sok sikert!

2018. okt. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató választ! :)
2018. okt. 23. 13:12
 9/14 anonim ***** válasza:
41%

#7:A férfias kiállás soha nem avul el, csak átveszik a lányok, lásd a kérdezőt.

Mielőtt azt hinné valaki,hogy hisztis picha vagyok,nem vagyok lány,de néha szégyellem magam,hogy a lányoknak ezek a gyáva kutyák kellenek, akik csak nézik a lányokat meg jelölgetik őket ,de még neten se mernek kezdeményezni.

Szégyen,amit művelnek,ahogy az is,hogy a lányoknak nem férnek már a bőrükbe és állandóan azon problémaznak , hogy férfi szerepet átvéve hogyan pasizzanak,mert pasi nélkül lassan levegőt se tudnak venni .

Kérdező,remélem büszke leszel te is magadra. Meg a srác is,hogy még köszönni is pancser

2018. okt. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Pont ezért nem köszöntem eddig, mert lehet ő is így gondolja.
2018. okt. 23. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!