Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Teljes mértékben elvesztettem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljes mértékben elvesztettem az önbizalmam másokkal való ismerkedés kapcsán. Hogy szerezzem vissza?

Figyelt kérdés

Nincs barátnőm, de a ez ellen aktívan teszek.

Egyrészt, már jópár korombeli lánnyal beszéltem (próbáltam), de a gyors visszautasításon kívül sok mást nem hallottam.

Másrészt, már alig-alig találok olyan 17 év körüli lányt, aki képes volt leküzdeni a társadalmi elvárásokat és van saját véleménye, elképzelése.

Korábban jártam ön- és személyvédelmi edzésre, ami akkor sokat segített, de mára a gyakorlaton kívül semmi sem maradt belőle.

Sokan fogják mondani, hogy nem vagyok elkésve, meg minden, de nekik üzenném, hogy ezt korán kezdeni sem lehet.

Lehet, hogy valamit rosszul csinálok, ezért még az is jól jönne, hogy hol és hogy kéne elkezdeni az ismerkedést.



2018. okt. 23. 14:55
 1/1 anonim ***** válasza:
72%
Tudod nem kéne elcsüggedned ez a lényeg. Ne add fel! Lehet, hogy most még nem találtál olyan lányt a korosztályodban, akire nem hatnak a társadalom által sújkolt üzenetek valamint van saját véleménye, de még ha ritka is, tudom, hogy vannak ilyen lányok. Annyi a lényeg, hogy ne add fel! Ismerkedj bátran és légy nyitott az új emberek felé! Remélem tudtam egy csöpnyit segíteni! 16/L
2018. okt. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!